پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

اولین کارگروه تنقیح قوانین حوزه ورزش در ساختمان سئول

مدیر کل امور مجلس : طرح تنقیح قوانین نامعتبر در حوزه ورزش ارائه شد / کارگروه تنقیح قوانین حوزه ورزش تشکیل شد ورزش

مدیر کل امور  مجلس  : طرح تنقیح قوانین نامعتبر در حوزه  ورزش  ارائه شد / کارگروه تنقیح قوانین حوزه  ورزش  تشکیل شد
  بزرگنمايي:

آریا جوان - مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری اولین کارگروه تنقیح قوانین حوزه ورزش در ساختمان سئول با حضور معاونت حقوقی ریاست جمهوری و معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی، مرکز پژوهش ها و مشاورین کمیسیون فرهنگی مجلس شورای سلامی اعلام کرد که طبق ماده 2 قانون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات دستگاهها ی اجرایی مکلف هستند تنقیح قوانین خود را تدوین کنند .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، داوود عزیزی در این خصوص اظهار داشت:درراستای اجرای ماده 2 قانون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات ، معاونت حقوقی مجلس و امور استانها اقدام به تنقیح قوانین با محوریت ادارات کل مجلس و حقوقی در طول یکصد سال گذشته کنند .
او افزود : براین اساس ادارات کل مجلس و حقوقی ، کلیه اطلاعات خود را در قالب لوح فشرده طی نامه رسمی تقدیم معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی و معاونت حقوقی ریاست جمهوری قرار دهند .
مدیر کل مجلس وزارت ورزش وجوانان توضیح داد : در این راستا معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی نیز پس از این بررسی ها،اقدام به طرح تنقیح قوانین نامعتبر در حوزه ورزش ارائه کرد که در این ارتباط 194 ماده قانونی می بایست مورد بررسی قراربگیرد .
وی در ادامه سخنانش بیان کرد: هفته گذشته اولین جلسه کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی برگزار و بعد از آن مقرر شد به منظور بررسی بیشتر کارگروهی به منظور موارد اعلام شده تشکیل شود که در این جلسه برخی از مواد بررسی شد.
او اعلام کرد : جلسه بعدی هفته آینده به منظور ادامه بررسی طرح تنفیح قوانین نامعتبر ورزش انجام می شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield