پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

سی و چهارمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان؛

نتایج مرحله پنجم تور مشخص شد/رکابزن روسی قهرمان تور سی و چهارم شد ورزش

نتایج مرحله پنجم تور مشخص شد/رکابزن روسی قهرمان تور سی و چهارم شد
  بزرگنمايي:

آریا جوان - ساوا نویکوف از لوکوس فینکس روسیه، قهرمان تور سی و چهارم و صاحب پیراهن طلایی و تیان یوده چین مقام اول تیمی را کسب کردند. حمید پورهاشمی و محمد گنج خانلو دو رکابزن ایرانی در تور بین المللی دوچرخه سواری ایران آذربایجان افتخار آفریدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، پنجمین و آخرین مرحله سی‌وچهارمین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان، امروز صبح ساعت 10 از محل هتل لاله سرعین به مقصد تبریز استارت خورد. در این مرحله که رکابزنان مسیر 188 کیلومتری را طی کردند نتایج کسب شده به شرح زیر است .
نفر اول: توماس جوزف از تیم تارتلتو آیزورکس بلژیک
نفر دوم: محمد گنج خانلو از تیم سپاهان ایران
نفر سوم: یوسف رجیج‌یو از تیم ترانگانو مالزی
همچنین، رکابزنان شرکت کننده در این دوره تور ایران آذربایجان با طی مسافت 878 کیلومتر و 400 متر در مجموع 5 مرحله با قهرمانی ساوا نویکوف از تیم لوکوس فینکس روسیه و تصاحب پیراهن طلایی توسط او به پایان کار خود رسیدند .
در بخش پیراهن های تور سی و چهارم، محمد گنج خانلو عضو تیم فولاد مبارکه سپاهان، توانست با اقتدار تمام پیراهن (سبز) امتیازی سی و چهارمین دوره تور را بر تن کند .
حمید پورهاشمی رکابزن تیم ملی جمهوری اسلامی ایران نیز سلطان کوهستان شناخته شد .
ساوا نویکوف رکابزن روسی، پیراهن سفید(رکابزن زیر 25 سال) را از آن خود کرد .
در مجموع تیمی نیز تیان یوده چین بر سکوی قهرمانی ایستاد و بعد از آن ساپورای مالزی و ویب بایک بحرین به ترتیب دوم و سوم سی و چهارمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران آذربایجان است .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield