پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

امیر حسین صادقی:لیست استقلال را با «شتر» به آسیا فرستاده بودند! ورزش

امیر حسین صادقی:لیست استقلال را با «شتر» به آسیا فرستاده بودند!
  بزرگنمايي:

آریا جوان - چند سال قبل وقتی استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا لیست نداد و از رقابت های لیگ قهرمانان حذف شد، جنجال زیادی به راه افتاد. حالا هرکس روایت خنده‌داری درباره آن اتفاق جنجالی دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیرحسین صادقی کاپیتان و مدافع سابق استقلال و تیم ملی امروز در برنامه سلام صبح بخیر کنایه جالبی به فصلی زد که استقلال به خاطر ندادن لیست به آسیا، از رقابت های لیگ قهرمانان کنار گذاشته شد. او در این باره با خنده گفت: «دوران ما با شتر فرستادند، حالا در فضای مجازی حلش کردند و آن را سند کردند! این دوره هم بحث هایی که پیش می آید همین موضوعات است و داخل باشگاه ایراد دارد. ما با معاونت قبلی صد در صد مشکل داشتیم و به خاطر همین موضوعاتی است که می دانیم قرار است اتفاق بیفتد.»
او در این گفت و گو همچنین تاکید کرد استقلال در تاریخش یکی مثل کریم باقری ندارد: «اگر پرسپولیس قهرمان شده آدم بزرگی مثل کریم باقری روی نیمکت این تیم بوده و در دربی هم دیدید او در دعوا چه می کرد و چطور با بازیکنان رفتار می کرد. ما این همه مربی باتجربه داریم که روانشناسان خوبی هم هستند چرا از آنها استفاده نمی کنیم؟ اما در پرسپولیس از کریم باقری تک تک بازیکنان گرفته تا مدیرعامل حساب می برند. در استقلال هم روزبه چشمی بچه ها را جمع کرده بود و دمش گرم.»
252 251


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield