پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

منتقدان لس‌آنجلس بهترین‌ فیلم های 2019 را انتخاب کردند اجتماعی فرهنگی

منتقدان لس‌آنجلس بهترین‌ فیلم های 2019 را انتخاب کردند
  بزرگنمايي:

آریا جوان - مهر / انجمن منتقدان فیلم لس‌آنجلس بهترین‌های سینما در سال 2019 را معرفی کردند.
به نقل از ورایتی، شب پیش 8 دسامبر برابر با 17 آذر انجمن منتقدان لس‌آنجلس بهترین‌های سال پیش را انتخاب کردند و «انگل» را به عنوان بهترین فیلم سال برگزیدند. این فیلم کره‌ای نه تنها بهترین فیلم سال شد بلکه جایزه بهترین کارگردان و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را نیز کسب کرد.
انجمن منتقدان فیلم لس‌آنجلس که برای هر بخش برنده دوم نیز معرفی می‌کند «انگل» را از نظر فیلمنامه و طراحی صحنه به عنوان برنده دوم برگزید.
«ایرلندی» مارتین اسکورسیزی به عنوان بهترین فیلم دوم انتخاب شد.
انجمن منتقدان لس‌آنجلس در سال‌های پیش فیلم‌هایی چون «رما» از مکزیک، «عشق» از فرانسه و «ببرخیزان، اژدهای پنهان» محصول چین را به عنوان بهترین فیلم‌های خود برگزیده بود که بعد در اسکار نیز موفق ظاهر شدند.
فهرست کامل برندگان جوایز انجمن منتقدان فیلم لس‌آنجلس چنین است:
بهترین فیلم: «انگل»/ برنده دوم: «مرد ایرلندی»
بهترین کارگردان: بونگ جون هو برای «انگل»/ برنده دوم: مارتین اسکورسیزی برای «ایرلندی»
بهترین بازیگر مرد: آنتونیو باندراس برای «درد و افتخار»/ برنده دوم: آدام درایور برای «داستان ازدواج»
بهترین بازیگر زن: مری کی پِلِیس برای «دایان»/ برنده دوم: لوپیتا نیونگو برای «ما»
بهترین بازیگر مرد نقش مکمل: سونگ کانگ هو برای «انگل»/ برنده دوم: جو پشی برای «ایرلندی»
بهترین بازیگر زن نقش مکمل: جنیفر لوپز برای «شیادان»/ برنده دوم: چائو شوجن، برای «وداع»
بهترین فیلمنامه: نوا بام‌باخ برای «داستان ازدواج»/ برنده دوم: بونگ جون هو و هان جین وون برای «انگل»
بهترین فیلم خارجی‌زبان: «درد و افتخار» پدرو آلمودوار از اسپانیا/ برنده دوم: «پرتره بانو در آتش» سلین سیاما از فرانسه
بهترین مستند: «کارخانه آمریکایی»‌/ برنده دوم: «آپولو 11»
بهترین انیمیشن: «بدنم را گم کرده‌ام»/ برنده دوم: «داستان اسباب‌بازی 4»
بهترین فیلمبرداری: کلر ماتون برای «پرتره بانو در آتش»/ برنده دوم: راجر دیکنز برای «1917»
بهترین طراحی صحنه: باربارا لینگ و نانسی هیگ برای «روزی روزگاری در هالیوود»/ برنده دوم: لی ها جون برای «انگل»
بهترین تدوین: تاد داگلاس میلر برای «آپولو 11»/ برنده دوم: رونالد برانستاین و بنی سفدی برای «الماس‌های تراش‌نخورده»
بهترین موسیقی: دن لوی برای «بدنم را گم کرده‌ام»/ برنده دوم: تامس نیومن برای «1917»
جایزه یک عمر دستاورد: ایلین می، بازیگر، کمدین، کارگردان، فیلمنامه‌نویس
جایزه داگلاس ادواردز برای فیلم مستقل/تجربی: «اسناد جیورنی» ساخته جا توویا گری
جایزه نسل نو: جو تالبوت، جیمی فیلز و جاناتان میجرز برای «آخرین مرد سیاه‌پوست در سان فرانسیسکو»


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield