آریا جوان

آخرين مطالب

فال روزانه یکشنبه 6 بهمن 1398 خواندني

  بزرگنمايي:

آریا جوان - همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفاً جنبه سرگرمی دارد.

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سایه همای سعادت در سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید بر سر شما خواهد افتاد و این سال، زمان دستیابی به آرزوهای شما است. در نتیجه یک‌بار دیگر آرزوهای‌تان را مرور کنید و به کارهایی که همیشه آرزوی انجام آنها را در سر داشتید اهمیت بیشتری بدهید. تا می‌توانید در ماه بهمن که با تولدتان شروع می‌شود به اطرافیان محبت کنید و برای حل مشکلات از عقل‌سلیم و درایت خود کمک بگیرید. اسفند ماه سال جاری برای شما ماه دشواری است و در این ماه به لحاظ مالی تحت‌فشار قرار می‌گیرید، اما غم به دل خود راه ندهید، چرا که از عهده حل این مشکلات بر می‌آیید و گرفتاری مالی شما برطرف خواهد شد. تیر و مرداد سال آینده زمانی است که بخت به شما رو می‌کند و در این ماه‌ها به یکی از مهم‌ترین آرزوهای‌تان خواهید رسید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، در ماه مهر سال آینده فرصتی برای عاشقی پیدا می‌کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و خودتان را مهمان عشقی سوزان و آتشین کنید. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را با تلاش و پشتکار به پیش ببرید و مطمئن باشید دستاوردهای زیادی در این سال انتظار شما را می‌کشند.
فروردین
روز خوبی را شروع نکرده‌اید و به لحاظ سلامتی حال‌و‌روز خوبی ندارید، اجازه ندهید این بیماری ادامه پیدا کند و در اولین فرصت سری به پزشک خانوادگی‌تان بزنید. امروز معامله‌ای مهم در پیش دارید، این معامله را با خیال‌راحت انجام بدهید و مطمئن باشید سودسرشاری از این معامله روانه حساب‌های بانکی‌ شما خواهد شد. انسان زودرنجی هستید و با کوچکترین ناراحتی،‌ دعوا و مشاجره راه می‌اندازید، این روحیه ممکن است امروز شما را به مشاجره با کسی وا دارد. در نتیجه بهتر است مواظب رفتار و گفتار خود باشید و کاری نکنید که اطرافیان ناراحت شوند. علاقه‌ای به تنهایی ندارید و وقتی که تنها می‌شوید فکر و خیال‌های زیادی به سر شما هجوم می‌آورد. بهتر است از تنهایی پرهیز کنید و امروز با بودن در کنار دوستان یا اعضای خانواده، روزی خوش و بدون نگرانی را پشت‌سر بگذارید. یکی از اطرافیان که دل خوشی از شما ندارد، حرف‌های نامربوطی درباره شما به همسر یا عشق‌زدگی‌تان گفته و این حرف‌ها، زمینه دلخوری عشق‌زندگی‌تان از شما را فراهم کرده است. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت ممکن به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که کسی قصد دارد میان شما را به هم بزند.
اردیبهشت
امروز قرار است برای منزل یا محل کار هزینه سنگینی را متحمل شوید، در نتیجه چاره‌ای ندارید که از اندوخته خود کمک بگیرید. اما غم به دل خود راه ندهید چرا که در آینده پولی به دست شما می‌رسد و جای خالی هزینه‌ای که امروز انجام می‌دهید را پُر خواهد کرد. یکی از اعضای خانواده که سن‌و‌سال کمی هم دارد امروز به بستر بیماری افتاده و پرستاری از ایشان، وقت و انرژی زیادی را از شما می‌گیرد. مدتی است که تفاهم لازم را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و سر چیزهای کوچک و پیش‌پا افتاده اختلاف نظر پیدا می‌کنید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت به همراه عشق‌زندگی‌تان برای حل این مشکل، چاره‌ای پیدا نمایید. رفقای ناباب زیادی دارید و نشست‌و‌برخواست با این رفقا، آبرو و حیثیت شما را به خطر انداخته و اطرافیان، شما را با توجه به دوستان ناباب‌تان قضاوت می‌کنند، قبل از اینکه دوستان ناباب، آبرو و حیثیت شما را به باد بدهند، رفاقت با آنها را کنار بگذارید.
خرداد
انسان خوش‌فکری هستید و ایده‌های خلاقانه‌ای دارید، اما مجالی برای اجرای این ایده‌ها دست نداده و مشکلات زندگی جای این ایده‌ها را در ذهن شما پر کرده‌اند، امروز فرصتی دست می‌دهد تا ایده بکری که در ذهن دارید را اجرا کنید، این فرصت را مغتنم بدانید و به این ایده جامه عمل بپوشانید. امروز قرار است به منزل یکی از اعضای خانواده یا آشنایان نزدیک بروید، اما بهتر است این دید‌و‌بازدید را به آینده موکول کنید، چرا که احتمال دارد میان شما و افرادی که به منزل آنها می‌روید، مشاجره‌ای در بگیرد. مدتی است که دستی به سروروی خانه و زندگی‌تان نکشیده‌اید و منزل شما سرووضع خوبی ندارد. امروز فرصت و پول خوبی مهیا می‌شود تا اسباب‌و‌اثاثیه جدیدی برای منزل خود بخرید و رنگ و لعاب تازه‌ای به خانه‌تان بدهید. قرار است در جلسه یا مهمانی مهمی شرکت کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و در این مراسم، دوستان جدید و بانفوذی پیدا کنید. مدتی است که زندگی بسیار شلوغی داشته‌اید و حتی وقتی برای سر خاراندن پیدا نکرده‌اید، امروز حجم کارهای شما کمتر می‌شود و وقتی پیدا می‌کنید تا دمی بیاسایید و استراحت کنید.
تیر
انسان خیرخواهی نیستید و علاقه‌ای به انجام کارهای انسان‌دوستانه ندارید، در نتیجه این رویکرد شما را به فردی خودخواه تبدیل کرده که دست گشاده‌ای ندارد، اجازه ندهید اطرافیان شما را با چنین روحیه‌ای به خاطر بیاورند و از امروز مقداری از درآمد خود را به کارهای خیرخواهانه اختصاص دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان کار ناپسندی انجام داده و از این کار حسابی دلخور شده‌اید، اما بزرگواری به ایشان نشان دهید و به جای دلخوری و ناراحتی، به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که بیشتر از این حرف‌ها برای شما ارزش دارد و از این اشتباه چشم‌پوشی کنید. مدتی است که قصد تفریح و خوشگذرانی دارید، اما فرصتی برای این کار پیدا نمی‌‌کنید. امروز ورق بر می‌گردد و زمان خلوتی پیدا می‌کنید تا کار موردعلاقه‌تان را انجام دهید و حسابی خوش بگذرانید.
مرداد
سبک زندگی اسراف‌گرایانه‌ای دارید و تا می‌توانید پول خود را به خرید خوراکی‌ و چیزهای بی‌ارزش هدر می‌دهید، این رویکرد نه تنها به لحاظ مالی شما را تحت‌فشار قرار می‌دهد، بلکه به لحاظ سلامتی نیز در خطر می‌افتید و بهتر است به فکر وجود نازنین‌تان باشید و با خوردن خوراکی‌های سالم، سلامت‌تان را تضمین نمایید. وقتی را برای بودن در کنار اعضای منزل اختصاص نمی‌دهید و ادامه این وضعیت، زمینه دلخوری اهل منزل را فراهم خواهد کرد، در نتیجه از امروز فرصتی را برای بودن در کنار خانواده کنار بگذارید و به آنها ثابت کنید که از بودن در کنار ایشان لذت می‌برید. کاری نادرستی در حق همسر یا عشق‌زندگی‌تان انجام داده‌اید و وی را از دست خودتان حسابی ناراحت کرده‌اید، به همین دلیل امروز قصد دارید با خرید هدیه‌ای، زمینه آشتی و صلح و صفا را برقرار کنید، اما دلخوری عشق‌زندگی‌ شما بیشتر از این حرف‌ها است و حتی با هدیه نیز نمی‌توانید ایشان را راضی کنید. در نتیجه بهتر است اجازه دهید گذر زمان، ناراحتی وی را کاهش دهد. علاقه‌ای به حضور در میان جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می‌دهید. قبل از اینکه این وضعیت شما را به فردی منزوی تبدیل کند، دوستان تازه‌ای پیدا کنید و مردم‌دار باشید.
شهریور
امروز فردی با ایده‌های بکر و وسوسه‌برانگیز به شما مراجعه می‌کند و قصد دارد از اندوخته شما برای اجرای این ایده‌ها کمک بگیرد، اما اجازه ندهید شرایط وسوسه‌برانگیز این سرمایه‌گذاری شما را به خطر بیاندازد و قبل از انجام هرگونه سرمایه‌گذاری، با افراد اهل فن مشورت کنید و جوانب کار را کاملاً بررسی نمایید. متوجه شده‌اید یکی از اعضای خانواده یا دوستان نزدیک روحیه‌اش را از دست داده و مانند سابق به کار و تلاش ادامه نمی‌دهد. به این فرد دلداری بدهید و به ایشان ثابت کنید که با استمرار در تلاش و کوشش، بدون شک درهای موفقیت را باز خواهد کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روز شلوغی را پشت‌سر می‌گذارد و امروز آن‌چنان که توقع دارید به شما رسیدگی نمی‌کند، از این رفتار ناراحت نشوید و مطمئن باشید عشق‌زندگی‌تان همیشه به فکر شما است.
مهر
روز را با نشاط و انرژی فراوانی شروع کرده‌اید، این انرژی را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از خوشی را پشت سر بگذارید. امروز فردی سبب خیر می‌شود و پولی به شما می‌رساند، این فرصت را مغتنم بدانید و پولی که به شما رسیده است را برای آینده پس‌انداز کنید. توانایی‌های خود را باور ندارید و همیشه خودتان را دست‌کم می‌گیرید، این رویکرد نه تنها شما را از همقطاران‌تان عقب انداخته است، بلکه به لحاظ روحی نیز همیشه خودتان را سرزنش می‌کنید. ادامه این رویکرد چیزی به غیر از تضعیف روحیه شما به دنبال ندارد و از امروز توانایی‌های خود را باور کنید و به اطرافیان ثابت نمایید که چیزی دست‌کم از دیگران ندارید. مشکلات زیادی در زندگی شما وجود دارد و تعداد زیاد این مشکلات شما را سردرگم و نگران کرده است، فراموش نکنید که با یک دست نمی‌توانید چند هندوانه بردارید و برای حل مشکلات از اطرافیان کمک بگیرید. روز عاشقانه‌ای را شروع کرده‌اید و همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان برنامه‌های عاشقانه‌ای برای شما ترتیب داده تا ثابت کند که بیشتر از همیشه عاشق شما است.
آبان
گرفتاری‌های زیادی در زندگی دارید و امروز این گرفتاری‌ها باعث شده تا تمرکزتان را از دست بدهید. این وضعیت تصمیم‌گیری‌های شما را دچار مشکل می‌کند به جای اینکه گره‌ای از مشکلات‌تان باز کنید، احتمال اشتباه‌های بیشتر شما وجود دارد. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم برای حل مشکلات از اطرافیان کمک بگیرید و اجازه ندهید بار سنگین مشکلات زندگی در تصمیم‌گیری‌های شما تأثیر بگذارد. امروز در کار دسته‌جمعی و گروهی شرکت می‌کنید و در این کار با فردی آشنا خواهید شد، این آشنایی زمینه رفاقت بلندمدت شما را فراهم می‌کند. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان حوصله ندارد و ممکن است بی‌حوصلگی ایشان کار دست شما بدهد، در نتیجه تا می‌توانید مواظب رفتار و گفتار خود باشید. امروز برای انجام کاری با فردی وارد مذاکره‌ای مهم می‌شوید و نتیجه این مذاکره تأثیر زیادی در زندگی شما دارد. اما غم به دل‌تان راه ندهید چرا که این مذاکره به خوبی و خوشی پیش می‌رود و به دستاوردهای مدنظرتان خواهید رسید.
آذر
روز خوبی را شروع نکرده‌اید و امروز اگر مواظب سلامتی خود نباشید، احتمال بیماری و ناخوشی شما بسیار است. به لحاظ مالی روزگار خوشی را سپری می‌کنید و مشکلی ندارید، اما از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد، از امروز تصمیم بگیرید که قسمت اندکی از درآمد خود را برای روز مبادا کنار بگذارید. علاقه زیادی به حضور در کارهای دسته‌جمعی و گروهی دارید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و درهای جدیدی از موفقیت را به روی خودتان باز کنید. انسانی بادرایت و مدیر هستید و تصمیم‌های موثری در زندگی می‌گیرید، این رویکرد باعث شده تا اطرافیان روی نظر شما حساب کنند و در همین زمینه امروز فردی از شما درخواست مشورت می‌کند، دست رد به سینه این فرد نزنید و دانش و تجربه خود را در اختیار ایشان قرار دهید. مدتی است همسر یا عشق‌زندگی‌تان را شگفت‌زده نکرده‌اید و امروز زمان خوبی است که با خرید هدیه‌ای، ایشان را شگفت‌زده کنید و به وی ثابت نمایید که همیشه به فکر او هستید.
دی
امیدی به زندگی ندارید و روحیه‌تان را از دست داده‌اید، قبل از اینکه این روحیه شما را به دردسر بیاندازد، امروز به خودتان دلداری دهید و فراموش نکنید که از این ستون، تا آن ستون فرج است. پولی از کسی که احتمالاً یکی از آشنایان نزدیک شما است، قرض کرده‌اید و امروز مهلت پرداخت این قرض فرا رسیده، اما آه در بساط ندارید و نمی‌توانید دِین خود را ادا کنید. پیشنهاد می‌کنیم حتی اگر از زیر سنگ هم شده قرض خود را پرداخت کنید و اجازه ندهید که زیر دین دیگران باقی بمانید. امروز چندین مهمان به منزل خود دعوت کرده‌اید، این مهمانی به خوبی و خوشی برگزار خواهد شد و حسابی به شما و مهمان‌ها خوش خواهد گذشت. نقشه‌ای برای انجام کار مهمی در سر دارید و تاکنون به این نقشه جامه عمل نپوشانده‌اید، امروز زمان خوبی برای اجرای نقشه‌های شما است و مطمئن باشید از کاری که امروز انجام می‌دهید، در آینده سود چشمگیری برداشت خواهید کرد.
بهمن
انسان خوش‌مشربی هستید و اطرافیان به‌سرعت جذب رفتار شما می‌شوند، به لطف چنین روحیه‌ای، دامنه دوستان و رفقای خود را گسترش دهید. گرفتار مشکلی هستید و هر کاری که می‌کنید راه‌حلی برای این مشکل پیدا نمی‌شود، امروز دوستان یا اهل منزل متوجه گرفتاری شما می‌شوند و دست یاری به سمت شما دراز خواهند کرد. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی شما است و فردی را ملاقات خواهید کرد و در نگاه اول، دل و دین خود را به این فرد می‌بازید. تشنه فراگیری علم و دانش هستید و از هر فرصتی برای ثبت‌نام در دوره‌های تخصصی بهره می‌گیرید، این روحیه را ادامه دهید و فراموش نکنید که با فراگیری هر مهارت جدید، در تازه‌ای از موفقیت را به روی خود باز می‌کنید.
اسفند
امروز خبر فرخنده‌ای به دست شما می‌رسد و این خبر شادی و نشاط شما را در طول روز تضمین خواهد کرد. احساس می‌کنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان مانند سابق شما را درک نمی‌کند و تفاهم گذشته را ندارید. قبل از اینکه این وضعیت فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان بیاندازد، امروز با ایشان صحبت کنید و راه‌حلی برای درک و تفاهم بیشتر پیدا نمایید. انسان خودداری هستید و حرف دل‌تان را به زبان نمی‌آورید، این وضعیت باعث شده تا اطرافیان سوء‌برداشت‌های زیادی از رفتار شما داشته باشند. در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که حرف‌تان را به زبان بیاورید و رفتار و گفتاری راسخ داشته باشید. مدتی است که به دنبال فرصت فراغتی می‌گردید تا دمی با خودتان خلوت کنید، این فرصت امروز مهیا می‌شود و زمان مناسبی برای تنهایی و خلوت پیدا خواهید کرد. انسان خلاقی هستید و کاری نوآورانه را می‌خواهید انجام دهید، امروز زمان خوبی برای این کار است و مطمئن باشید انجام این کار به لحاظ روحی و فکری شما را سرحال می‌آورد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

شهیدی که هنوز دست به خیر است

خواستگاری و ازدواج در ماه محرم و صفر اشکال دارد؟

آقا گمنام 61 ای داری؟

طنز/ راهنمای انتخاب رشته بر اساس ماه تولد

شیوه ابداعی چند کارگر برای انتقال کیسه‌های سیمان

اصلا از عقاب انتظار نمیرفت!

خودت رو معنی کن!

ماهی سمی، وقتی جان شما در دستان سرآشپز است!

سفر به جهنم دره قطعه‌ای از بهشت

نقدها و نمرات بازی Crysis Remastered منتشر شد

تولد چهره های مشهور ایرانی در 2 مهر

در یک دهه گذشته، دست دوستی به سوی ایران دراز کردیم اما بی‌فایده بود

مستند بی‌بی‌سی خیانت به ملت ایران و جاسوسی جنگی است/ ویدئو

آتش‌بازی آبی‌ها در قطر/ استقلال به مرحله حذفی لیگ قهرمانان صعود کرد

چهره ها/ بازگشت علیرام نورایی با مسابقه شهروند و مافیا

چهره ها/ تمرین تئاتر مادر به کارگردانی شیوا خسرومهر

چهره ها/ ویکتوریا بکهام و خانوم کوچولوی مورد علاقه اش

چهره ها/ سلفی آینه ای فرناز رهنما در آغاز پاییز

مستند «بلوک 65» و ماجرای عکاسی که در گورستان قرنطینه شد

اپیزود جدید رحمانیان به جای داستان حذف شده بهنوش طباطبایی

وقتی دوستان عمو پورنگ دنبال فالوئر هستند!

چهره ها/ دلتنگی متین ستوده برای فوق لیسانسه ها

شهرک سینمایی نور در اختیار سریال «سلمان فارسی» قرار گرفت

حضور یک مهاجم 53 ساله در لیگ ژاپن!

3 دروازه‌بان در ترکیب اصلی الهلال!

پاداش 150 هزار دلاری در حساب استقلال

عربشاهی: پرسپولیس شانس صعود دارد

قائدی بهترین بازیکن دیدار استقلال و الاهلی شد

لیست بازی الهلال منتشر شد/ تیم عربستانی 9 بازیکن در زمین دارد!

تبریک خبرنگار عربستانی به استقلال

فرانچسکو توتی به رم باز می‌گردد؟

مدافع الاهلی: مقابل استقلال خوش شانس نبودیم

شادی غلامپوری به نامجومطلق هم رسید

کارشناس داوری دیدار استقلال و الاهلی

جهانبخش در ترکیب اصلی برایتون مقابل پرستون

قائدی: ذهنیت خوبی نسبت به این بازی داشتیم

برتری آماری استقلال برابر الاهلی

میلویویچ: می‌توانستیم به استقلال گل بزنیم

عصبانیت سرمربی الهلال: باید مرحله بعد به تعویق بیفتد

فرانک دی بوئر سرمربی جدید تیم ملی هلند

وریا به الهلال نمی رسد

نامجومطلق: با غیرت ایرانی بازی کردیم

مربی سابق تیم ملی دستیار شمسایی شد

برتری نساجی مقابل ماشین‌سازی در دیداری دوستانه

پاداش ویژه در انتظار پرسپولیسی‌ها

دیدار الهلال- شباب الاهلی لغو شد

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از دیدار با شارجه برگزار شد

استقلال با گلباران حریف عربستانی صعود کرد/ برخورد دو آبی با هم!

اگر الهلال از لیگ قهرمانان کنار برود استقلال با چه تیمی روبرو می‌شود؟

مدل لباس دو تیکه دخترانه کوتاه و بلند