آریا جوان - لیست کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در 132 حوزه انتخابیه استانی منتشر شد.
لیست کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در 132 حوزه انتخابیه استانی منتشر شد.
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| آذربایجان شرقی
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| بناب
| 1
| ضیاء الله اعزازی
|
|
2
| اهر و هریس
| 1
| محمد اسلامی
|
|
3
| ملکان
| 1
| مهدی موسوی- شهروز افخمی
| یک نفر از دونفر انتخاب خواهندشد
|
4
| ورزقان
| 1
| رضا علیزاده
|
|
5
| بستان آباد
| 1
| محمد باقری
|
|
6
| کلیبر و خداآفرین
| 1
| حسین حاتمی
|
|
7
| هشترود و چهار او یماغ
| 1
| غلامحسین شیری علی آباد
|
|
8
| تبریز ، آذر شهر و اسکو
| 6
| علیرضا بیگی
|
|
| تبریز ، آذر شهر و اسکو
|
| خانم عشرت سایق
|
|
| تبریز ، آذر شهر و اسکو
|
| روح الله متفکر آزاد
|
|
| تبریز ، آذر شهر و اسکو
|
| علی جعفری آذر
|
|
| تبریز ، آذر شهر و اسکو
|
| سید محمدرضا میر تاج الدینی
|
|
9
| مراغه و عجب شیر
| 1
| علی علیزاده
|
|
10
| میانه
| 2
| یعقوب شیویاری
|
|
| میانه
|
| مهدی اسماعیلی
|
|
11
| شبستر
| 1
| عیسی وجد ی
| |
|
|
|
|
|
| | | |
|
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| آذربایجان غربی
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| شاهین دژ و تکاب
| 1
| جواد مولودی
|
|
2
| ماکو و چالدران و پل دشت و شوت
| 1
| محمد علیپور (رحمتی)
|
|
3
| خوی و چای پاره
| 1
| سید تقی کبیری
|
|
4
| میاندوآب
| 1
| صفر(مهدی) عیسی زاده
|
|
5
| ارومیه
| 3
| سید سلمان ذاکر
|
|
| ارومیه
| | سید احمد غفاری قره باغی
|
|
| ارومیه
| | مرتضی منافی
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| | | | |
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| اصفهان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| کاشان و اران و بیدگل
| 1
| سید جواد ساداتی نژاد
|
|
2
| نجف آباد ، تیران و کرون
| 1
| ابوالقضل ابوترابی
|
|
5
| اردستان
| 1
| سید صادق طباطبایی نژاد
|
|
6
| خمینی شهر
| 1
| حجت السلام محمد تقی نقد علی
|
|
8
| شاهین شهر ومیمه و برخوار
| 1
| حسینعلی حاجی دلیگانی
|
|
9
| فریدن ، چادگان ، فریدون شهر ، بوئین و میاندشت
| 1
| دکتر اکبر ترکی
|
|
10
| فلاورجان
| 1
| سید ناصر موسوی لارگانی
|
|
11
| گلپایگان و خوانسار
| 1
| مسعود خاتمی
|
|
13
| مبارکه
| 1
| دکتر پروین صالحی
|
|
15
| نظنز
| 1
| رحمت الله فیروز پور
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| البرز
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
2
| هشتگرد، نظر آباد و طالقان
| 1
| علی حدادی
|
|
|
|
|
|
|
| | | | |
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| ایلام
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| دهلران دره شهرو آبدانان
| 1
| ولی الله پیری - اسد الله چراغی
| یک نفر انتخاب خواهد شد
|
2
| ایلام ، ایوان ، شیروان و چرداول ، مهران ، ملکشاهی ، سیروان
| 2
| علی اکبر بسطامی
|
|
| ایلام ، ایوان ، شیروان و چرداول ، مهران ، ملکشاهی ، سیروان
| | حجت الله شیرزادی
| دونفراز سه نفر انتخاب خواهد شد
|
| ایلام ، ایوان ، شیروان و چرداول ، مهران ، ملکشاهی ، سیروان
| | محمد تقی قاسمی
|
|
|
|
|
|
|
| | | | |
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| بوشهر
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| بوشهر گناوج و دیلم
| 1
| عبدالکریم جمیری
|
|
3
| خورموج ، دشتی و تنگستان
| 1
| غلامحسین کرمی
|
|
4
| بندرکنگان ، جم و عسلویه
| 1
| سید موسی احمدی
|
|
|
|
|
|
|
| | | | |
| | | | |
| | | | |
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| چهارمحال و بختیاری
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| بروجن
| 1
| امیر قلی جعفری
|
|
2
| شهرکرد، سامان و بن
| 1
| اردشیر رئیسی
|
|
4
| فارسان، کوهرنگ، اردل و کیار
| 1
| قدرت الله حمزه شلمزاری
|
|
|
|
|
|
|
| | | | |
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| خراسان جنوبی
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| قائن و زیرکوه
| 1
| سید مصطفی جلالی
|
|
4
| نهبندان و سربیشه
| 1
| دکتر نظر افضلی- مصطفی نخعی
| یک نفر انتخاب خواهد شد
|
5
| فردوس ، سرایان ، طبس ، بشرویه
| 1
| مجید نصیرایی
|
|
| | | | |
| | | | |
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| خراسان رضوی
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| مشهد و کلاته
| 5
| حجت الاسلام نصر الله پژمانفر
|
|
| مشهد و کلاته
|
| حجت السلام محمد حسین بحرینی
|
|
| مشهد و کلاته
|
| فاطمه رحمانی
|
|
| مشهد و کلاته
|
| سید امیر حسین قاضی زاده
|
|
| مشهد و کلاته
|
| جواد کریمی قدوسی
|
|
4
| فریمان و سرخس
| 1
| احسان قاضی زاده
|
|
6
| سبزوار ، جغتای ، جوین ، داورزن
| 2
| علی اصغر عنابستانی
| نفردوم با تشخیص خود مردم
|
| نیشابور ، تخت جلگه ، فیروزه
|
| هاجر چنارانی
|
|
8
| نیشابور ، تخت جلگه ، فیروزه
| 2
| احسان ارکانی
|
|
9
| خواف و رشتخوار
| 1
| علی اکبر احمد پور
|
|
10
| تربت حیدریه ، مهر و لات ، زاوه
| 1
| محسن زنگنه
|
|
11
| گناباد و بجستان
| 1
| محمد صفایی دلویی
|
|
12
| طرقبه و چناران و بینالود
| 1
| حسین عباس زاده امامی
|
|
| | | |
|
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| خراسان شمالی
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
| بجنورد ، مانه و سملقان ، جاجرم ، گرمه ، راز و جرگلان ،
|
| موسی الرضا ثروتی
| دونفر از سه نفر انتخاب خواهد شد
|
1
| بجنورد ، مانه و سمنقان ، جاجرم ، گرمه ، راز و جرگلان ،
| 2
| سیدمحمد پاک مهر
|
|
| بجنورد ، مانه و سمنقان ، جاجرم ، گرمه ، راز و جرگلان ،
|
| قاسم جعفری
|
|
2
| شیروان
| 1
| علی جدی
|
|
3
| اسفراین
| 1
| امان الله حسینی پور
| ولی هنوز نتیجه ای نگرفتیم
|
| | | |
|
| | | |
|
| | | |
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| خوزستان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| بهبهان و آغاجاری
| 1
| محمدطلا مظلومی –عزیز الله سالاری
| یک نفرانتخاب خواهد شد
|
2
| شوشتر و گتوند
| 1
| سهراب گیلانی
|
|
3
| شوش
| 1
| بیژن چگینی
|
|
4
| سوسنگرد و هویزه
| 1
| مجید داغری
|
|
5
| ایذه و باغملک
| 1
| عبدالله ایزد پناه
|
|
| شادگان
|
| عبد الکریم کعبی اصل ( آل بوشهبازی)
|
|
8
| مسجد سلیمان و اندیکا و هفت گل ولالی
| 1
| علیرضا ورناصری
|
|
9
| اندیمشک
| 1
| حجت السلام جواد حسینی منش
|
|
| آبادان
|
| محمد مولوی
|
|
| آبادان
|
| سید مجتبی محفوظی
|
|
10
| آبادان
| 3
| ویدا کاظمی
|
|
| اهواز ،کارون ، حمیدیه و باوی
|
| سید کریم حسینی
|
|
| اهواز ،کارون ، حمیدیه و باوی
| 3
| شبیب جویجری
| نفر سوم متعاقبا اعلام خواهد شد
|
12
| خرمشهر
| 1
| مهندس علی خانی
|
|
13
| رامهرمزو رامشیر
| 1
| ابراهیم متینیان
|
|
14
| ماهشهر و هندیجان وامیدیه
| 1
| حبیب آقا جری
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| زنجان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| خدابنده
| 1
| سید البرز حسینی
|
|
| |
| |
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| سمنان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| سمنان- مهدیشهر- سرخه
| 1
| عباس گلرو
|
|
3
| دامغان
| 1
| خسرو دانشجو - علی اکبر علیزاده
| یک نفر از دو نفر انتخاب خواهند ش د
|
4
| شاهرود و میامی
| 1
| سید حسن حسینی
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| سیستان و بلوچستان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
5
| زاهدان
| 2
| دکتر حسینعلی شهریاری
| |
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| فارس
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| فسا
| 1
| دکتر حجت الله فیروزی
|
|
2
| داراب وزرین دشت
| 1
| دکتر محمد جواد عسگری
|
|
3
| لامرد و مهر
| 1
| دکتر سید موسی موسوی
|
|
4
| کوار، خرامه و سروستان
| 1
| دکتر عباس حمیدی
|
|
5
| جهرم
| 1
| دکتر علیرضا صحرائیان
|
|
7
| سپیدان
| 1
| دکتر عبدالحمدی شیردانی نفر دهم
| |
9
| کازرون
| 1
| دکتر فریدون عباسی
|
|
10
| اقلید
| 1
| دکتر مسلم صالحی اول
|
|
11
| نیریز و استهبان
|
| دکتر فرهاد طهماسبی اول
|
|
12
| لارستان ، خنج ، گراش و لار
| 1
| منصور محتاجی
|
|
13
| مرو دشت ، پاسارگاد ، ارسنجان
| 1
| جلال رشیدی کوچی
|
|
14
| فیروز آباد ، فراش بند ، قیر و کارزین
| 1
| دکتر محمد مهدی فروردین
|
|
15
| شیراز
| 4
| علیرضا پاک فطرت
|
|
| شیراز
|
| ابراهیم عزیزی
|
|
| شیراز
|
| جعفر قادری
| چهار نفر انتخاب خواهند شد
|
| شیراز
|
| روح الله نجابت
|
|
| شیراز
|
| منصوره طاهری
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| قزوین
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| قزوین و آبیک و البرز
| 2
| لطف الله سیاهکالی
|
|
| قزوین و آبیک و البرز
|
| فاطمه محمد بیگی
|
|
2
| بویین زهرا و آوج
| 1
| روح الله عباسپور
|
|
| | | | |
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| قم
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| قم
| 3
| احمد امیر آبادی
|
|
| قم
|
| مجتبی ذوالنور
|
|
| قم
|
| علیرضا زاکانی
|
|
| | | | |
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| کردستان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| سنندج، دیواندره و کامیاران
| 2
| مرتضی زرین گل
|
|
| سنندج، دیواندره و کامیاران
|
| دکتر قادرزاده
|
|
| | |
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| کرمان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| بافت _ ارزوئیه _ رابر
| 1
| حمد الله منظری توکلی
|
|
2
| بم _ ریگان _ فهرج _ نرماشیر
| 1
| موسی عضنفر آبادی
|
|
3
| جیرفت _ عنبراباد
| 1
| بهنام سعیدی
|
|
4
| رفسنجان _ انار
|
| حسین جلالی
|
|
5
| زرند _ کوهبنان
| 1
| عفت شریعتی
|
|
6
| سیرجان _ بردسیر
|
| سید احمد حسینی
|
|
7
| شهربابک
| 1
| حسین فتاحی
|
|
9
| کهنوج، رودبار جنوب، فاریاب، قلعهگنج و منوجان
|
| منصور شکر اللهی
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| کرمانشاه
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| کرمانشاه
| 3
| عبدالرضا مصری
|
|
1
| کرمانشاه
|
| محمد رشیدی
|
|
| کرمانشاه
|
| ابراهیم عزیزی
|
|
4
| سنقرکلیای
| 1
| سید جواد حسینی کیا
|
|
| | |
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| کهگیلویه
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| بویر احمد و دنا
| 1
| نادر منتظریان
|
|
2
| کهگیلویه چرام و بهمنی
| 1
| سید حاجی محمد موحد
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| گلستان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| علی آباد کتول
| 1
| رحمت الله نوروزی
|
|
3
| گرگان وآق قلا
| 2
| سعید بیرق دار
|
|
| گرگان وآق قلا
|
| غلامرضا منتظری
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| گیلان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| فومن و شفت
| 1
| خلیل بهروزفر
|
|
2
| لنگرود
| 1
| پرویز محمدنژاد
|
|
5
| تالش و رضوان شهر
| 1
| محمود شکری
|
|
6
| لاهیجان و سیاه گل
| 1
| ذبیح نیکفرد
|
|
9
| آستانه اشرفیه
| 1
| محمد علی رمضانی
|
|
| رشت
| 3
| جبار کوچک نژاد
|
|
| رشت
|
| سید علی آقازاده
|
|
| رشت
|
| محمد رضا احمدی
|
|
| رودبار
| 1
| فاضل ارجمندی
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| مازندران
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| بهشهر- گلوگاه-نکا
| 1
| غلامرضا شریعتی
|
|
| ساری-میانددرود
|
| منصور علی زارعی
|
|
2
| ساری-میانددرود
| 2
| عبدالرضا بابائی
|
|
3
| قائم شهر و سواد کوه
| 2
| کمال علیپور خنکداری
|
|
| قائم شهر و سواد کوه
|
| کیوان مرادیان کوچک سرایی
|
|
| بابل
|
| سعید سعادتی
|
|
4
| بابل
| 2
| دکتر حسن نتاج
|
|
6
| نور و محمودآباد
| 1
| عبدالوحید فیاضی
|
|
7
| نوشهر و چالوس
| 1
| اسحاق صلاحی کجوری
|
|
8
| رامسر و تنکابن و عباس آباد
| 1
| سید شمس الدین حسینی
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| مرکزی
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| آشتیان وتفرش و فراهان
| 1
| امیر رضا واعظ آشتیانی
|
|
3
| محلات و دلیجان
| 1
| علیر ضا سلیمی
|
|
4
| ساوه و زردندیه
|
| شهلا میر گلو بیات
|
|
| اراک، کمیجان و خنداب
|
| علی اکبر کریمی
|
|
6
| اراک، کمیجان و خنداب
| 2
| ابوالفضل فخرالسلام
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| | |
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| هرمزگان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| میناب ، رودان ، بشاگرد، جاسک
| 1
| عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی
|
|
| بندرعباس ، قشم ابوموسی و حاجی اباد و خمیر
|
| ابوالقاسم جراره
|
|
| بندرعباس ، قشم ابوموسی و حاجی اباد و خمیر
|
| حسین هاشمی تختی
|
|
2
| بندرعباس ، قشم ابوموسی و حاجی اباد و خمیر
| 3
| پرویز سالاری
| |
3
| بندرلنگه و بستک و فارسیان
| 1
| احمد جباری
|
|
| | | | |
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| همدان
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
2
| تویسرکان
| 1
| محمد مفتح
|
|
3
| رزن
| 1
| عطاالله سلطانی صبور
|
|
4
| نهاوند
| 1
| حسن بهرام نیا
|
|
5
| بهار و کبودر آهنگ
| 1
| عیسی جعفری
|
|
| ملایر
| 2
| احد آزادیخواه
|
|
6
| ملایر
| | هادی بیگی نژاد
| نفر دوم با تشخیص مردم
|
| همدان و فامنین
|
| حمید رضا حاجی بابایی
|
|
7
| همدان و فامنین
| 2
| روح الله نباتی
|
|
|
|
|
|
|
| | | | |
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| یزد
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| یزدو صدوق و اشکزر
| 1
| محمدصالح جوکار
|
|
3
| تفت و میبد
| 1
| قاسم روانخش
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| | |
|
|
|
|
| کاندیداهای معرفی شده از حوزه های انتخابیه استان
| تهران
|
ردیف
| حوزه انتخابیه
| نماینده
| کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی
| توضیحات
|
1
| دماوندو فیروزکوه
| 1
| سید احمد رسولی نژاد
|
|
3
| رباط کریم و بهارستان
| 1
| حسن نوروزی
|
|
4
| شهریار، قدس و ملارد
| 1
| حسین حق وردی
|
|
5
| پاکدشت
| 1
| فرها د بشیری
|
|
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |