پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

وزارت نفت

قیمت نفت یکنواخت می‌ماند

آریا جوان - تأکید سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) بر اهمیت نشست ماه دسامبر امسال این سازمان سبب می‌شود قیمت نفت بالا بماند.

صندوق بازنشستگی نفت در پرداخت مستمری بازنشستگان معوقات ندارد

آریا جوان - عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری اهداف، با تکذیب ادعاهایی همچون ورشکستگی صندوق بازنشستگی نفت، گفت: صندوق بازنشستگی نفت تا امروز مستمری بازنشستگان را به‌موقع پرداخت کرده است و هیچ‌گونه معوقاتی ندارد.

تولید فرآورده‌های پالایشگاه نفت لاوان بر پایه استانداردهای اروپایی

آریا جوان - مدیرعامل پالایشگاه نفت لاوان از خاتمه طرح بهبود فرآیند پالایشگاه نفت لاوان و تولید فرآورده‌های با کیفیت در این پالایشگاه، مطابق با استانداردهای اروپایی خبر داد.

اعلام خبر کشف میدان گازی «ارم»

آریا جوان - شانا _ گروه فیلم: رضا دهقان، معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران امروز (یکشنبه، 21 مهرماه) خبر کشف میدان گازی جدیدی با نام «ارم» در جنوب استان فارس را اعلام کرد و گفت: امروز به نیابت از شرکت ملی نفت ایران به‌طور رسمی اکتشافی را اعلام خواهم کرد که بخشی از اطلاعات آن هفته گذشته منتشر شد. این میدان گازی به نام «ارم» در جنوب استان فارس در 200 کیلومتری جنوب شهر شیراز قرار دارد و با تلاش کارشناسان مدیریت اکتشاف شناسایی شده است.

امضای قرارداد 2 پروژه لرزه‌نگاری با شرکت‌های ایرانی

آریا جوان - شانا _ گروه فیلم: قرارداد پروژه لرزه‌نگاری دوبعدی «باشت» بین سیدصالح هندی، مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و علیرضا بهبهانی‌نیا، رئیس هیئت مدیره شرکت عملیات اکتشاف نفت (زیرمجموعه اویک) و قرارداد پروژه لرزه‌نگاری سه‌بعدی «پانیذ» بین هندی و امید عساکره، مدیرعامل شرکت توسعه انرژی و نفت نگین آفاق کیش (تنکو) امروز (یکشنبه، 21 مهرماه) امضا شد.

اعلام آمادگی شرکت‌های ایرانی برای کار در ساختارهای اکتشافی

آریا جوان - مدیران عامل شرکت‌های اویک و تنکو به عنوان طرف‎های قرارداد با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در پروژه‎های لرزه‎نگاری باشت و پانیذ، برای اجرای پروژه و کار در ساختارهای پیچیده اکتشافی کشور اعلام آمادگی کردند.

تحقیق درباره حمله به نفتکش ایرانی را تا حصول نتیجه ادامه می‌دهیم

آریا جوان - رئیس جمهوری با بیان اینکه تحقیق‌های خود را درباره حمله به نفتکش ایرانی تا رسیدن به نتیجه نهایی و روشن شدن عوامل اصلی حمله ادامه می‌دهیم، گفت: اینکه کشوری فکر کند می‌تواند در منطقه ناامنی ایجاد کند و پاسخی دریافت نکند، اشتباه محض خواهد بود.

بیش از 100 درصد تعهدات تکلیفی اکتشاف نفت و گاز تحقق یافت

آریا جوان - مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران میزان تحقق تعهدات اکتشافی تکلیفی این مدیریت در نیمه نخست برنامه پنج ساله اکتشاف کشور را در بخش‌های نفت و گاز به ترتیب 130 و 170 درصد اعلام کرد و گفت: در صورت تداوم این رویه، طرح درخواست افزایش تعهد کشف به شورای عالی اکتشاف محتمل است.

ارم به جمع میدان‌های گازی مستقل کشور افزوده شد

آریا جوان - شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی جدیدی در جنوب استان فارس خبرداد؛ ذخیره گاز درجای این میدان که «ارم» نام‌گذاری شده، 19 تریلیون فوت مکعب (540 میلیارد مترمکعب) است که 13 تریلیون فوت مکعب آن قابل برداشت است.

می‌توان با اطمینان گفت در فعالیت‌های اکتشافی خودکفا شده‌ایم

آریا جوان - معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران خبر کشف میدان گازی جدیدی با نام «ارم» را در جنوب استان فارس اعلام کرد و گفت: امروز می‌توانیم با اطمینان بگوییم که در انجام فعالیت‌های اکتشافی به خودکفایی کامل رسیده‌ایم.

قرارداد 2 پروژه لرزه‌نگاری با شرکت‌های ایرانی امضا شد

آریا جوان - مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، قرارداد 2 پروژه لرزه‌نگاری را با 2 شرکت ایرانی امضا کرد: پروژه لرزه‌نگاری دوبعدی «باشت» با شرکت عملیات اکتشاف نفت و پروژه لرزه‌نگاری سه‌بعدی «پانیذ» با شرکت تنکو.

عقلانیت در روز جمعه

آریا جوان - روز جمعه گذشته در خبررسانی سانحه نفتکش SABITI نوعی عقلانیت و دوری از احساسات و شتاب‌زدگی مشاهده شد. برای تعمیم و تعمیق این عقلانیت اما، همچنان باید تلاش کرد.

افزایش شمار دکل‌های حفاری نفت در آمریکا

آریا جوان - یک شرکت خدمات حفاری اعلام کرد در هفته گذشته، شمار دکل‌های حفاری نفت در آمریکا برای نخستین بار در هشت هفته اخیر افزایش یافت.

برای هزینه‌های جاری از درآمدهای نفتی استفاده نمی‌شود

آریا جوان - رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: میزان یارانه‌های پنهان و آشکار به 1300 هزار میلیارد تومان می‌رسد؛ این یارانه‌ها، مالیات و دارایی‌های دولت، منابع جایگزین درآمدهای نفتی در سال آینده خواهند بود و برای هزینه‌های جاری از درآمدهای نفتی استفاده نخواهد شد.

ابعاد حادثه نفتکش سابیتی در حال بررسی است

آریا جوان - رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: هدف قرار گرفتن نفتکش ایرانی سابیتی در دریای سرخ نشان داد که ایجاد امنیت در منطقه باید بر اساس راهبرد و روندی پایدار صورت گیرد.

خبرهای اکتشافی در راه است

آریا جوان - جزئیات میدان گازی جدیدی که به همت متخصصان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران کشف شده است، فردا (21 مهرماه) اعلام و هم‌زمان، دو قرارداد اکتشافی با شرکت‏‏‎های ایرانی امضا می‎شود.

«سابیتی» 10 روز دیگر به ایران می‌رسد

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی نفتکش در تشریح آخرین وضع نفتکش سابیتی (SABITI) اعلام کرد که این نفتکش 9 تا 10 روز آینده به آب‌های ایران می‌رسد.

ماجراجویی علیه نفتکش ایرانی

آریا جوان - حمله به نفتکش ایرانی در دریای سرخ از اقدام‌های شرارت‌باری است که به نظر می‌رسد عواملی مشکوک در پس آن، یک بار دیگر همت خود را برای تنش دیگری گرفته‌اند.

شرارت در آبراه‌های بین‌المللی بدون پاسخ نمی‌ماند

آریا جوان - دبیر شورای‌ عالی امنیت ملی گفت: راهزنی دریایی و شرارت در آبراه‌های بین‌المللی که با هدف ناامن‌سازی رفت‌وآمد شناورهای تجاری انجام می‌شود، بدون پاسخ نخواهد ماند.

نفتکش «سابیتی» 10 روز دیگر به ایران می‌رسد

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی نفتکش در تشریح آخرین وضع نفتکش سابیتی (SABITI) اعلام کرد که این نفتکش 9 تا 10 روز آینده به آب‌های ایران می‌رسد.

خدمت‌رسانی ستاد اربعین صنعت نفت به زائران ادامه دارد

آریا جوان - ستاد اربعین صنعت نفت جنوب در تازه‌ترین گزارش از اقدام‌های انجام‌شده از سوی این ستاد اعلام کرده است 15 دستگاه تانکر برای تامین آب مواکب اربعین حسینی در مرزهای چذابه و شلمچه اختصاص یافته است.

پنجمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

آریا جوان - شانا _ گروه فیلم: در ستایش دانش، بسیار شنیده‌ایم که دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. ایران در مقابل محدودیت‌های بسیار و کارشکنی‌های بسیار، قد خم نکرده و امروز میوه درخت دانش، توانایی و اراده چشیدنی‌ست در حالی‌که هنوز راه نرفته و بار برنداشته بی شمار است. اندیشه کنیم که حاصل اندیشیدن ساختن و بی نیازی ثمره ساختن و همانا انسان، دشواری وظیفه است. متنا مجله تصویری نفت و انرژی، شادمانه، بلندپروازانه و از سر مباهات، شرح مختصری از توانمندی‌های نخبگان سرزمینمان را تقدیم می‌کند.

کاهش بیش از یک میلیونی تولید نفت اوپک در سپتامبر

آریا جوان - تولید نفت‌خام 14 عضو اوپک بر اساس گزارش منابع ثانویه در ماه سپتامبر (شهریور- مهر) روزانه یک میلیون و 491 هزار بشکه کاهش یافت و به 28 میلیون و 491 هزار بشکه رسید.

گزیده‌های «نفتی» هفته

آریا جوان - بازدید وزیر نفت از شرکت مهندسی و توربین مپنا، برگزاری پنجمین کنگره راهبردی نفت نیرو، خبر خوب افزایش حقوق برای کارکنان رسمی نفت شاغل در شمال و جنوب و سرانجام حادثه برای نفتکش ایرانی در دریای سرخ مختصری ازگزیده‌های نفتی این هفته است.

نفتکش SABITI در حال حرکت به سمت خلیج فارس است

آریا جوان - شرکت ملی نفتکش ایران در تازه‌ترین اطلاعیه خود اعلام کرد که نفتکش SABITI که صبح امروز (جمعه، 19 مهرماه) دچار حادثه شده بود در حال حرکت به سوی آب‌های خلیج فارس است.

مسئولیت عواقب ناشی از حادثه نفتکش ایرانی به عهده عوامل این ماجراجویی خطرناک است

آریا جوان - سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن ابراز نگرانی از آلودگی نشت نفت به آب‌های دریای سرخ اعلام کرد که مسئولیت این ماجراجویی خطرناک و اصابت موشک به نفتکش ایرانی بر عهده عوامل این حادثه است.

تکذیب اصابت موشک به نفتکش ایرانی توسط عربستان

آریا جوان - شرکت ملی نفتکش ایران اخبار منتشر شده در رسانه‌ها مبنی بر «اصابت موشک توسط عربستان به نفتکش ایرانی» که به نقل از اسن شرکت منتشر شده است را تکذیب کرد.

هیچ طرفی هیچ گونه کمکی به نفتکش ایرانی نکرده است

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران ضمن اعلام اینکه پس از وقوع حادثه برای نفتکش SABITI در دریای سرخ، هیچ کمکی به این کشتی نشده است، از تغییر مسیر این نفتکش ایرانی خبر داد.

تکذیب ایجاد حریق در نفتکش ایرانی

آریا جوان - بر خلاف برخی اخبار منتشر شده هیچ گونه حریقی در نفتکش ایرانی رخ نداده است و نفتکش حادثه دیده به‌طور کامل در وضع باثبات قرار دارد.

نشت نفت نفتکش ایرانی در دریای سرخ متوقف شد

آریا جوان - بر خلاف برخی اخبار منتشر شده هیچ گونه حریقی در نفتکش ایرانی رخ نداده است و نفتکش حادثه دیده به‌طور کامل در وضع باثبات قرار دارد و نشت نفت آن نیز متوقف شده است.

ظرفیت عظیم صنعت نفت می‌تواند به توسعه استارت‌آپ‌ها کمک کند

آریا جوان - وزیر نفت با بیان اینکه راه‌اندازی زیست‌بوم استارت‌آپ‌ها در منطقه ری همکاری‌های ارزنده‌ای بین فعالان این عرصه ایجاد می‌کند، گفت: از ظرفیت عظیم صنعت نفت می‌توان برای توسعه استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده کرد.

ساير مطالب

بخش دریایی 27 فاز پارس جنوبی اواخر امسال یا اوایل سال 99 تکمیل می‌شود

فاز 14 پارس‌جنوبی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

مذاکرات با شرکت‌های ایرانی برای توسعه لایه‌های نفتی پارس جنوبی

آسیب شدید تحریم‌های ضد ایرانی برای کره جنوبی

اعمال محدودیت بیشتر در کارت سوخت آزاد جایگاه‌های عرضه

ارائه گزارش زنگنه درباره فروش نفت و طرح‌های توسعه‌ای در مجلس

توزیع 450 بسته کمک آموزشی در مدارس شلمچه و دشت آزادگان

ارائه 3088 مورد خدمات جانبی حفاری به شرکت‌های بهره‌بردار نفتی

به‌زودی قیمت نفت دوباره در سراشیبی قرار می‌گیرد

فاز 11 پس از رفتن سی‌ان‌پی‌سی‌آی چین

ضربه‌گیرهای سکوی دریایی ایلام طراحی و نصب شد

ویژگی‌های طرح درمان آزاد شرکت نفت فلات قاره

امارات برای دور زدن تنگه هرمز جدی‌تر شد

اعزام مصدومان حادثه اتوبوس کارکنان به بیمارستان‌های ماهشهر، آبادان و شادگان

رئوس همکاری‌های بلندمدت نفت و گسترش انرژی پاسارگاد بررسی می‌شود

مپنا با درایت و حمایت زنگنه به جایگاه کنونی رسید

رشد 25 درصدی ظرفیت تولید پتروشیمی تندگویان

جذب 31 هزار مشترک جدید گاز خراسان رضوی در نیمه نخست امسال

حادثه آرامکو از بزرگی تا بزرگنمایی

سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی منصوب شد

افت قیمت نفت به دلیل نگرانی از آینده اقتصاد جهانی

پالایشگاه هاشمی‌نژاد و انجمن صنفی کارآفرینی خراسان رضوی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

از یک روزنامه‌نگار به «شاهزاده عبدالعزیز»

حیاط خلوتی که «مپنا» شد

عرضه انواع فرآورده‌ پالایشی و پتروشیمی در بورس انرژی

بدون حمایت‌های زنگنه هیچ‌کدام از موفقیت‌های مپنا شکل نمی‌گرفت

صفر تا صد شکل‌گیری مپنا از زبان صفایی فراهانی

«مپنا»؛ از رویا تا واقعیت

نقش غیرقابل انکار «زنگنه» در شکل‌گیری مپنا

ترکیه حفاری در اطراف قبرس را آغاز می‌کند

گفت‌وگوی وزیر نفت با خبرنگاران پس از بازدید از کارخانه‌های گروه مپنا

مپنا در دستیابی به فناوری «های‌تک» موفق می‌شود

برداشت نفت از یک میدان بزرگ نفتی در دریای شمال آغاز شد

قدردانی نماینده مردم قصرشیرین و سرپل ذهاب بابت گازرسانی به مناطق زلزله‌زده

همکاری ریاض و مسکو سبب ثبات پایدار در بازار نفت می‌شود

زنگنه به جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی یارانه پنهان انرژی می‌رود

ایسپا: رضایت‌مندی بازنشستگان نفت از خدمات مستمری و درمان افزایش یافت

ایستادگی و مقاومت زنگنه نبود، مپنا شکل نمی‌گرفت

افزایش کرایه نفتکش‌‎ها به دلیل تحریم‌های آمریکایی

پمپ هیدرولیک تیغه‌ای تاپ درایو حفاری بومی‌سازی شد

برنامه‌های عملیاتی و توسعه‌ای نفت و گاز غرب اعلام شد

پتروپارس فاز 11 را به‌طور کامل توسعه می‌دهد

توزیع 10 هزار سیلندر گاز مایع در موکب‌های مرز چزابه

کارت سوخت خودروهای منطقه آزاد انزلی صادر شد

پایان تعمیرات اساسی و نوسازی کوره تثبیت میعانات گازی پالایشگاه گاز فجرجم

تحقق 101.3 درصدی تولید تکلیفی نفت شرکت نفت و گاز کارون

زنگنه: صادرات نفت حق مشروع ایران است

16 مهر؛ عرضه 2 میلیون بشکه نفت‌ خام سبک در بورس انرژی

میدان‌های مشترک نفت مناطق مرکزی تعیین‌تکلیف شده‌اند

حمایت تمام‌قد از تولید؛ محور فعالیت شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد

برنامه کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی در پالایشگاه گاز ایلام

کالیبراسیون بیش از 100 دستگاه اندازه‌گیری در شرکت گاز اردبیل

امیدواری اکوادور به افزایش تولید نفت پس از خروج از اوپک

حمله به عربستان تولید اوپک را به کمترین حد 10 سال اخیر رساند

برگزاری دوره آموزشی توربین‎های گازی برای کارشناسان نفت عراق

انتصاب مدیران عملیات و سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش فرآورده‌های نفتی

تحقق 102 درصدی برنامه تولید تکلیفی نفت و گاز شرق

بازگشت به تولید حداکثری نفت در بازه زمانی کوتاهی ممکن است

توزیع 57 میلیون لیتر نفت‌گاز یورو 4 در استان زنجان

توافق‌نظر اوپکی‌ها بر سر تثبیت بازار نفت و جلوگیری از افت قیمت

سبد محصولات پتروشیمی متنوع می‌شود

فاز نخست طرح توسعه میدان نفتی آذر امسال تکمیل می‌شود

اوپک و جی‌یی‌سی‌اف یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند

طرح وزارت نفت برای جمع‌آوری گازهای مشعل پیشرفت‌های خوبی داشته است

نفت و گاز آغاجاری، 60 کولر گازی در مدارس مناطق محروم توزیع کرد

افزایش قیمت نفت به دلیل بهبود آمار اشتغال در آمریکا

تحقق 103 درصدی برنامه تولید تکلیفی در نفت و گاز گچساران

تسهیل تردد زائران حسینی در دستور کار ستاد اربعین صنعت نفت جنوب

ابراز نگرانی اعضای مجمع کشورهای صادرکننده گاز درباره تحریم‌ها

تنوع در عرضه انواع فرآورده‌ پالایشی و پتروشیمی در بورس انرژی

آهنگ رشد تقاضای نفت کند شده است

وضع بازارهای جهانی نفت در یک هفته اخیر بهبود یافته است

گزیده‌های «نفتی» هفته

نفت روی موج «ساخت ایران»

قیمت سبد نفتی اوپک به زیر 58 دلار رفت

اقدام‌های وزارت نفت در زمینه مسئولیت‌ اجتماعی در خوزستان ستودنی است

زنگنه: یک‌جانبه‌گرایی در حال تهدید دنیاست

زنگنه: جی‌یی‌سی‌اف در حال ایفای نقش مهم خود در عرصه جهانی است

لکه‌های نفتی محدوده‌های عمومی سواحل استان بوشهر پاک‌سازی شده است

وزیر نفت بر ضرورت همکاری میان اعضای جی‌یی‌سی‌اف تاکید کرد

آیین امضای قرارداد برق‌دار کردن 75 هزار حلقه چاه و تلمبه کشاورزی

برق‌دار کردن چاه‌ها هزینه‌های کشاورزان را کاهش می‌دهد

رویگردانی دولت نروژ از سرمایه‌گذاری در اکتشاف نفت

روند کنونی مصرف انرژی، راه به توسعه نمی‌برد

حذف سوخت دیزلی چاه‌های کشاورزی، حوادث جاده‌ای را کاهش می‌دهد

قیمت سبد نفتی اوپک بیش از یک دلار کاهش یافت

شرکت ملی حفاری و دانشگاه صنعت نفت موافقت‌نامه همکاری امضا کردند

سازمان منطقه ویژه پارس و دانشگاه اصفهان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

کاهش صادرات نفت عراق در سپتامبر

قرارداد برق‌دار کردن 75 هزار حلقه چاه کشاورزی امضا شد

وزیر نفت: تحریم‌های آمریکا علیه ملت و مردم ایران است

کاهش مصرف سوخت‎مایع نیروگاه‌ها نماد همکاری وزارتخانه‌های نیرو و نفت است

خدمت‌رسانی صنعت نفت جنوب به زائران اربعین حسینی

شرکت‌های اویک و پیمانکاری عمومی ایران قرارداد امضا کردند

جهش تولید نفت شیل آمریکا پایان می‌یابد

روسیه خواهان مشارکت سازنده در عرصه انرژی است

صرفه‌جویی 164 میلیارد ریالی در پالایشگاه نفت اصفهان

شرکت‌های اویک و پیمانکاری بین‌المللی عمومی ایران قرارداد امضا کردند

اکوادور هم از اوپک می‌رود

دعوت از همه تولیدکنندگان نفت برای پیوستن به منشور همکاری اوپک و غیراوپک

کشف و مسدودی 160 کارت سوخت در منطقه کردستان

پیگیری مستمر طرح‌های اولویت‌دار صنعت پتروشیمی

تحویل مرحله به مرحله تجهیزات ساخت داخل به صنعت نفت

وزیر نفت: از همه کشورها می‌خواهم اقدام‌های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا را نپذیرند

قدردانی از شرکت گاز استان تهران برای پیاده‌سازی مدیریت دارایی‌های فیزیکی

بورس انرژی میزبان عرضه انواع فرآورده‌ پالایشی و پتروشیمی می‌شود

بخشی از افت قیمت نفت جبران شد

تحقق تولید تکلیفی نفت و گاز زاگرس‌ جنوبی در نیمه نخست امسال

زنگنه: در روسیه خواهم گفت بازار انرژی باید غیرسیاسی اداره شود

صنعت نفت کارآمدی نظام را تثبیت کرده است

مددجویان کمیته امداد بوشهر با همکاری نفت صاحب خانه می‎شوند

صنعت نفت کارآمدی نظام را تثبت کرده است

مشاور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در امور بانوان منصوب شد

تکریم دانش‌آموزان زیر پوشش کمیته امداد در منطقه ویژه پارس

اشتغال نیروهای بومی در طرح‌های پارس جنوبی جهش مناسبی داشته است

تولید نفت نیجریه مطابق سهمیه‌اش در اوپک می‌شود

ثبات در صنایع پایین‌دستی فرآورده با پیاده‌سازی نظام رگولاتوری

نقش پررنگ بسیجیان صنعت نفت در کمک به سیل‌زدگان

شهادت می‌دهم فداکاری کارکنان نفت مانند رزمندگان دوران جنگ است

سطح سلامت جسمی نیروهای حراست نفت ارتقا می‎یابد

وزارت نفت به تعهدهای قانونی خود در هدفمندی یارانه‌ها عمل کرده است

کاهش روزهای ناسالم تهران گواه کیفیت بالای بنزین توزیعی است

پاسخ وزارت نفت به گزارش روزنامه جوان درباره پالایشگاه‌سازی

تولید نفت عربستان به حال عادی بازگشت

کاهش شمار روزهای ناسالم تهران گواه کیفیت بالای بنزین توزیعی است

نهمین نشست مدیریت دارایی‌های فیزیکی مدیریت گازرسانی برگزار شد

سلامِ پارس جنوبی به عصر نگهداشت تولید

ارمنستان خواستار تمدید موافقتنامه تهاتر گاز و برق با ایران تا 2040 شد

تحقق 105.9 درصدی برنامه تولید تکلیفی نفت و گاز مارون

رونمایی از کتاب اصلاح و مشخصه‌سازی کاتالیزورهای گزینش‌پذیر بر پایه زئولیت

هزار بسته لوازم تحریر در مدارس غرب کارون توزیع شد

شرکت‌های مناطق نفت‌خیز جنوب و پتروایران تفاهم‌نامه امضا کردند

روند تولید پایدار محصولات پتروشیمی ایران تداوم دارد

سقوط تولید نفت اوپک به پایین‌ترین حد پس از سال 2011

عرضه انواع فرآورده‌ هیدروکربوری در بورس انرژی ایران

روند گازرسانی روستایی در کمیسیون انرژی مجلس بررسی شد

افزایش قیمت نفت به دلیل افت تولید روسیه، آمریکا و اوپک

سود رقیبان عربستان از حمله به تاسیسات آرامکو

کاهش تولید نفت روسیه در سپتامبر

نخستین همایش چشم‌انداز نوآوری در صنعت نفت برگزار می‌شود

تثبیت قیمت نفت به دلیل تنش در خاورمیانه و کند شدن رشد اقتصادی

توزیع بیش از 4 هزار بسته کمک آموزشی میان دانش‌آموزان آغاجاری

گفت‌وگوی وزیر نفت با خبرنگاران

امضای قراردادهای ساخت الکتروپمپ‌های طرح ملی گوره - جاسک

وزارت نفت نشان داد به توان مهندسان ایرانی اعتماد دارد

هیچ یک از اعضای اوپک تغییرات اقلیمی را انکار نمی‌کنند

اثبات داخلی‌ها در ایران‌پلاست

تاکنون تصمیمی برای سهمیه‌بندی بنزین اتخاذ نشده است

فعالیت هم‌زمان 50 جبهه کاری در طرح ملی انتقال نفت‌خام گوره به جاسک

رعایت اصول ایمنی در تاسیسات باید به فرهنگ تبدیل شود