پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

وزارت نفت

قراردادهای صنعت نفت با دانشگاه‌ها؛ اقدامی در مسیر گام دوم انقلاب

آریا جوان - امام جمعه تبریز، امضای قراردادهای مطالعاتی و پژوهشی صنعت نفت با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی را اقدامی موثر در مسیر تحقق سیاست‌های تعریف شده در گام دوم انقلاب اسلامی برشمرد.

وزارت نفت در تعامل با دانشگاه‌ها پیشگام است

آریا جوان - مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با اشاره به امضای 2 قرارداد مطالعات زمین‌شناسی در حوزه غرب و شمال غرب کشور با دانشگاه‌های تبریز و صنعتی سهند، وزارت نفت را در حمایت از جامعه علمی و برقراری تعامل با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور پیشگام خواند.

هیچ کمبودی در تولید و تامین گاز مایع وجود ندارد

آریا جوان - مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با هشدار درباره خطرآفرین بودن استفاده از گاز مایع (ال‌پی‌جی) به عنوان سوخت خودروها تاکید کرد: هیچ کمبودی در زمینه تولید و تامین این سوخت وجود ندارد.

سهمیه‌بندی، مصرف بنزین را 19 درصد کاهش داد

آریا جوان - رئیس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه سهمیه‌بندی مصرف بنزین را 19 درصد کاهش داد، گفت: تردد خودروهای تک‎سرنشین در تهران 200 هزار مورد کاهش و استفاده از مترو 6 درصد افزایش یافته است.

بنزین درصد بسیار پایینی از قاچاق سوخت را به خود اختصاص می‌دهد

آریا جوان - معاون پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بنزین سهم اندکی از مقدار قاچاق سوخت دارد و اصلاح قیمت سوخت تأثیر چندانی در کاهش قاچاق بنزین نخواهد داشت.

تشریح محورهای بررسی شده در گردهمایی رؤسای اچ‌اس‌یی شرکت ملی نفت

آریا جوان - ششمین گردهمایی مدیران اچ‌اس‌یی شرکت ملی نفت ایران دیروز در حالی به کار خود پایان داد که با تدوین مصوبه‌هایی، بر الزام شرکت‌ها نسبت به اجرای قوانین، مقررات و دستورعمل‌های ابلاغی از سوی مدیریت اچ‌اس‌یی این شرکت تاکید شد.

گرایش خریداران آسیایی به نفت آمریکایی

آریا جوان - مشتریان آسیایی پس از اعمال تحریم‌های آمریکا ضد ایران و حمله به تأسیسات نفتی شرکت سعودی آرامکو عربستان، تلاش خود برای تنوع بخشی به منابع تأمین نفت را تشدید کردند.

اهواز میزبان نمایشگاه ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری است

آریا جوان - مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خوزستان گفت: اهواز به‌طور همزمان میزبان یازدهمین و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان است.

قیمت سبد نفتی اوپک؛ 65 دلار و 66 سنت

آریا جوان - قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (19 آذرماه) با 9 سنت افزایش به 65 دلار و 66 سنت رسید.

ثبت رکوردی تازه در تولید و فروش پتروشیمی تندگویان

آریا جوان - مدیرعامل پتروشیمی تندگویان از ثبت رکوردی تازه در تولید و فروش داخلی این شرکت خبر داد و گفت: تولید این شرکت از ابتدای امسال تا 18 آذرماه نسبت به مدت مشابه پارسال 23 درصد رشد داشته است.

مشعل‌های 6 میدان مشترک با راه‌اندازی ان‌جی‌ال 3200 خاموش می‌شود

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: با بهره‌برداری از طرح ان‌جی‌ال 3200 افزون‌ بر پایان مشعل‌سوزی در 6 میدان نفتی غرب کارون، روزانه 250 میلیون فوت‌مکعب خوراک به مجتمع‌های پتروشیمی منطقه ماهشهر اختصاص خواهد یافت.

زنگنه در وزارت نفت نباشد صنعت نفت آسیب می‌بیند

آریا جوان - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: پرسش از وزیران حق نمایندگان مجلس است، اما استیضاح وزیر نفت که تسلط کامل به حوزه فعالیت خود دارد به صلاح کشور نیست.

تعداد مشترکان گاز زاهدان از مرز 31 هزار عبور کرد

آریا جوان - مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان از افزایش مشترکان گاز زاهدان خبر داد و گفت: تعداد مشترکان گاز زاهدان تاکنون از مرز 31 هزار مشترک نیز عبور کرده است.

تولید میدان نفتی سروش با الگوی پیشنهادی دانشگاه سهند افزایش می‌یابد

آریا جوان - افزایش حداقل 500 میلیون بشکه‌ای تولید تجمعی نفت میدان سروش با اجرای روش‌های ازدیاد برداشت پیشرفته و براساس مدل ارائه‌شده از سوی دانشگاه صنعتی سهند امکان‌پذیر می‌شود؛ به این ترتیب می‌توان به صراحت گفت قراردادهای توسعه فناورانه مخازن نفتی که با ایده وزیر نفت در دستور کار مشترک صنعت و دانشگاه قرار گرفت، به بار نشسته است.

طرح تمام‌ایرانی افزایش و نگهداشت توان تولید نفت در فاز اجرایی قرار دارد

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: طرح تمام‌ایرانی افزایش و نگهداشت توان تولید نفت که با دستور و پیگیری‌های وزیر نفت کلید خورد، در فاز اجرا قرار دارد و با جدیت پیگیری می‌شود.

«بنزین»، «کارت سوخت»، «سهمیه‌بندی» و مرور سخنان وزیر نفت

آریا جوان - وزیر نفت از ابتدای امسال تا پیش از آغاز طرح سهمیه‌بندی بنزین در 24 آبان‌ماه بارها و بارها از سوی نمایندگان رسانه‌ها، درباره بنزین و کارت سوخت مورد پرسش قرار گرفت که مروری کوتاه بر آن خواهیم داشت.

کاهش مصرف بنزین امکان صادرات را افزایش می‌دهد

آریا جوان - رئیس‌جمهوری گفت: مصرف بنزین در هفته‌های اخیر به‌طور میانگین 20 میلیون لیتر کاهش یافته و خبر خوشی برای مردم و به معنای خودکفایی است و نشان می‌دهد می‌توانیم صادرات بنزین را افزایش دهیم.

صرفه‌جویی 200 میلیون دلاری پژوهشگاه صنعت نفت در سال رونق تولید

آریا جوان - رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با تاکید بر لزوم ادامه همکاری پژوهشگاه و مرکز رشد و فناوری پالایشگاه هاشمی‌نژاد، گفت: امسال با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و تامین کالاهای مورد نیاز صنعت و تجاری‌سازی آنها، 200 میلیون دلار صرفه‌جویی ارزی حاصل شده است.

برنامه‌های اکتشاف و توسعه منابع نفتی دریای خزر ادامه دارد

آریا جوان - مدیرعامل شرکت نفت خزر با اشاره به نقش بسزای مهندس زنگنه در تاسیس و تقویت زیرساخت‌های این شرکت و راهبری فعالیت‌های توسعه‌ای در خزر، گفت: اکنون نیز با تاکید رئیس‌جمهوری و وزیر نفت، تلاش برای توسعه و اکتشاف منابع هیدروکربوری در خزر با جدیت ادامه دارد.

کاهش تولید اوپک سبب غافل‌گیری کارشناسان بدبین شد

آریا جوان - تصمیم غافلگیرکننده اوپک که سبب شد قیمت نفت بالاترین رشد هفتگی خود را از ماه ژوئن امسال تاکنون تجربه کند، تحلیلگران و کارشناسان بدبین به رشد قیمت‌ها را غافلگیر کرد.

احداث خط انتقال گاز پارچین تهران؛ افتتاح خط انتقال گاز کوهدشت - خرم‌آباد

آریا جوان - مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از اجرایی شدن خط انتقال گاز قم - پارچین برای استان تهران و افتتاح خط انتقال گاز کوهدشت - خرم‌آباد تا دو هفته آینده خبر داد.

نهمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

آریا جوان - شانا _ گروه فیلم: بسیارند مردان و زنانی که بخش عظیمی از بار مسئولیت عموم بر دوش آنان سنگینی می‌کند. تقدیر چنین بر می‌گزیند و آنان به حکم وظیفه و به لطف انسان بودن، جهان پیرامونشان را تبدیل به جای بهتری برای زیستن کرده‌اند. شگفت آنکه در طول زمان، تاریخ به ناسپاسی از آنان تکرار می‌شود. کامیابی‌هایشان از پس سالیان رخ می‌نماید و تاثیر شگرفشان در برهه معاصرشان مغفول می‌ماند. در جهان آگاهی زندگی می‌کنیم، در جهان دانسته‌ها، در جهان جریان اندیشه و در جهان سرعت انتقال دانش. امروز فراموش کردن و غافل ماندن از سرمایه‌های اجتماعی توجیه‌پذیر نیست. مجله تصویری نفت و انرژی (متنا) با آرزوی شبان و روزان روشن برای کاردانان سرزمینمان، همه مخاطبان خود را بهره‌مند از روحیه تلاش، آفرینش و مانا آرزو می‌کند.

نحوه به‌کارگیری خوراک برای مگاپروژه‌های پتروپالایشگاهی ارزیابی شد

آریا جوان - نشست مشترک مدیران‌ عامل ادوار شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بهزاد محمدی، مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت ملی صنایع پتروشیمی با هدف هم‌اندیشی درباره به‌کارگیری خوراک‌های در دسترس برای مگاپروژه‌های پتروپالایشگاهی صنعت پتروشیمی برگزار شد.

کاهش تولید اوپک سبب غافل‌گیری کاشناسان بدبین شد

آریا جوان - تصمیم غافلگیرکننده اوپک که سبب شد قیمت نفت بالاترین رشد هفتگی خود را از ماه ژوئن امسال تاکنون تجربه کند، تحلیلگران و کارشناسان بدبین به رشد قیمت‌ها را غافلگیر کرد.

قیمت سبد نفتی اوپک از 65 دلار گذشت

آریا جوان - قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (18 آذرماه) از رقم 65 دلار برای هر بشکه گذشت.

صرفه‌جویی 10 میلیون لیتری مصرف بنزین با گازسوز شدن 1.5 میلیون خودروی عمومی

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از صرفه‌جویی 10 میلیون لیتری در بنزین مصرفی روزانه کشور با گازسوز کردن نزدیک به یک میلیون و 500 هزار خودروی ناوگان حمل‌ونقل عمومی خبر داد.

متهم کردن «زنگنه» به خام‌فروشی از سوی مخالفان عوام‌فریبانه است

آریا جوان - کارشناس ارشد اقتصاد انرژی متهم کردن زنگنه به خام‌فروشی از سوی مخالفان را عوام‌فریبانه دانست و تاکید کرد: آیا مخالفان آقای زنگنه واقعا فکر می‌کنند اگر ایران به‌جای نفت‌خام، صادرکننده فرآورده نفتی بود اکنون می‌توانست آن را به‌فروش برساند؟!

استیضاح زنگنه سیاسی است

آریا جوان - عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به ترکیب امضاهای طرح استیضاح وزیر نفت دقت کنیم متوجه می‌شویم که استیضاح وی سیاسی است.

طرح علاقه «زنگنه» به خام‌فروشی از سوی مخالفان عوام‌فریبانه است

آریا جوان - کارشناس ارشد اقتصاد انرژی، طرح موضوعاتی مانند علاقه زنگنه به خام‌فروشی از سوی مخالفان را عوام‌فریبانه دانست و تاکید کرد: آیا مخالفان آقای زنگنه واقعا فکر می‌کنند اگر ایران به‌جای نفت‌خام، صادرکننده فرآورده نفتی بود اکنون می‌توانست آن را به‌فروش برساند؟!

برقراری ارتباطات مخابراتی 4 ایستگاه تقویــت فشــار گاز در مسیر خط لوله هشتم سراسری

آریا جوان - مدیر مخابرات و تله‌متری شرکت انتقال گاز ایران از برقراری ارتباطات مخابراتی ایستگاه‌های تقویــت فشار گاز کاشان، اردستان، نایین و دهشیر واقع در مسیر خط لوله هشتم سراسری انتقال گاز خبر داد.

رشد 64 درصدی فروش پتروشیمی جم در 8 ماه امسال

آریا جوان - بررسی‌های تحلیلی نشان می‌دهد شرکت پتروشیمی جم از ابتدای سال تا پایان آبان‌ماه، فروشی بالغ بر90 هزار و 460 میلیارد ریال داشته است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال، رشدی 64 درصدی نشان می‌دهد.

تعامل نیروی انسانی در حوزه اچ‎اس‎یی مهم است

آریا جوان - مدیرکل اچ‌اس‌یی وزارت نفت گفت: بخش اچ‌اس‌یی باید سازمانی هدفمند و کارگشا باشد و تحقق این مهم نیازمند مشارکت و تعامل همه کارکنان فعال در این بخش است.

کاهش تولید اوپک سبب فال‌گیری بدبینان شد

آریا جوان - تصمیم غافلگیرکننده اوپک که سبب شد قیمت نفت بالاترین رشد هفتگی خود را از ماه ژوئن امسال تاکنون تجربه کند، تحلیلگران و کارشناسان بدبین به رشد قیمت‌ها را غافلگیر کرد.

ساير مطالب

زنجیره پالایش تا توزیع صنعت گاز در 5 سال آینده به خودکفایی می‌رسد

صرفه‌جویی 22 میلیون لیتری در مصرف روزانه بنزین کل کشور

تعمیرات اساسی مجتمع بنزین‌سازی پالایش نفت اصفهان پایان یافت

سبد محصولات پتروشیمی تندگویان متنوع می‌شود

روند تولید و توزیع سوخت در کشور مطلوب است

سهام پتروشیمی ارومیه بهار آینده در بورس عرضه می‌شود

لایحه بودجه 99 با رویکرد ایستادگی در برابر تحریم‌ها تقدیم مجلس شد

260 هزار بشکه گازوئیل در بورس انرژی عرضه می‌شود

ایران در حوزه انرژی خودکفا شده است

کشف یک میدان بزرگ نفتی در مکزیک

تولید و توزیع 17 میلیون کارت سوخت طی 6 سال اخیر

تأکید وزیر انرژی عربستان بر وحدت اوپک و متحدانش

آیا کارت سوخت متهم قاچاق است؟

صنعت نفت از ظرفیت‎های بخش خصوصی بهره‎مند شود

بی‌توجهی «زنگنه» به توسعه صنعت پتروشیمی؛ ادعا یا واقعیت؟ (1)

بی‌توجهی «زنگنه» به توسعه صنعت پتروشیمی؛ ادعا یا واقعیت؟ (2)

کاهش کاغذی

عملکرد 6 ساله «زنگنه» در وزارت نفت

قیمت نفت به‎دنبال توافق اوپک و متحدانش افزایش یافت

برنامه‌ریزی برای نصب 10 پمپ‌ درون‌چاهی در یاران شمالی

اتصال بیش از 1200 روستای خراسان رضوی به شبکه سراسری گاز

قیمت سبد نفتی اوپک به مرز 65 دلار رسید

گزارش اختصاصی شانا از نتایج نشست‌ 177 اوپک

بیانیه پایانی نشست 177 اوپک منتشر شد

تولید نفت اوپک 500 هزار بشکه دیگر کاهش می‌یابد

اجماع اوپک و غیراوپک برای تشدید کاهش تولید نفت

توضیحات وزیر نفت درباره نشست 177 اوپک

وزیر نفت نشست 177 اوپک را خوب ارزیابی کرد

5 تصمیم اوپک در نشست 177

زنگنه: مذاکرات خوبی در نشست 177 اوپک انجام شد

تعمیرات اساسی و نوسازی واحدهای گاز و گاز مایع مناطق نفت‌خیز جنوب شتاب می‌گیرد

فاز نخست پروژه‌های پژوهشی ازدیاد برداشت در مرحله نهایی است

ایران از حق خود کوتاه نمی‌آید

جزئیات توافق اوپک بعد از نشست با غیراوپکی‌ها اعلام می شود

از خارجی‎ها تمجید و از داخلی‎ها ...

حضور جوانان، مسیر توسعه صنعت نفت را هموار می‌کند

استفاده از نفت به عنوان سلاح تأسف آور است

تازه‌ترین خبرها پیش از آغاز نشست 177 اوپک

تعیین سهمیه بنزین قایق‌های صیادی در انتظار تصویب نهایی است

نشست 177 اوپک آغاز به‌کار کرد

قوی‌ترین مرد نفتی ایران زیر آتش

بخشی از مصاحبه وزیر نفت با خبرنگاران پیش از نشست 177 اوپک

توافق فعلی کاهش تولید برای کمک به قیمت نفت کافی است

از حق ملت ایران نمی‌گذرم

قیمت نفت 60 تا 70 دلار مطلوب است

اوپک گزینه‌های تمدید یا تشدید کاهش تولید نفت را پیش رو دارد

تأکید روسیه بر ادامه همکاری با عربستان

گزارش اختصاصی شانا از حال و هوای اوپک ساعاتی پیش از برگزاری نشست 177

سردرگمی پیش از آغاز نشست اوپک

سیاست چماق و هویج عربستان در برابر دیگر اعضای اوپک

سردرگمی پیش از آغاز اوپک

وزیر نفت با دبیرکل و رئیس دوره‌ای اوپک دیدار و گفت‌وگو می‌کند

عمان پیشنهاد کرد توافق کاهش تولید تمدید شود

کار ایران در اوپک

وزیر نفت با دبیر کل و رئیس دوره‌ای اوپک دیدار و گفتگو می‌کند

تلاش‌های اوپک برای کاهش عمیق‌تر عرضه نفت

وزیر نفت تا ساعاتی دیگر تهران را به مقصد وین ترک می‌کند

خدمات عام‎المنفعه در مناطق نفت‌خیز؛ دغدغه وزارت نفت

کاهش فراتر از انتظار ذخیره‌سازی نفت در آمریکا

مخالفت غول نفتی روسیه با تشدید کاهش تولید

احتمال اجماع روسیه و اوپک بالاست

هیئت دولت لایحه بودجه سال 99 کل کشور را تصویب کرد

توضیحات سخنگوی دولت درباره نحوه اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت

اوپک احتمالا تصمیم‌گیری درباره تولید را به تأخیر می‌اندازد

اجرای مگاپروژه 8 میلیارد دلاری در دستور کار صنعت پتروشیمی

تولید روزانه 107 میلیون لیتر بنزین، اقدامی مهم و بزرگ است

مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب شد

تولید پتروشیمی پارس افزایش یافت

استیضاح زنگنه، زامبی‌های نفتی و کانال‌های اجاره‌ای

عرضه متنوع فرآورده‌های پالایشی و پتروشیمی در بورس انرژی

پروژه‌های نفتی در خزر با همکاری جمهوری آذربایجان پیگیری می‌شود

افزایش پیش‌بینی‌ها درباره تشدید کاهش تولید اوپک

سقف خرید محصولات پتروشیمی از فردا یک ماهه می‌شود

برنامه جدید کاهش 20 میلیون لیتری مصرف روزانه بنزین ایران

برگزاری همایش بومی‌سازی کاتالیست‌های صنایع پتروشیمی و پالایش نفت

تولید نفت اوپک در آستانه نشست 177 کاهش یافت

برنامه نشست 177 اوپک اعلام شد

بیژن زنگنه را همین امروز استیضاح کنید!

بی‌توجهی «زنگنه» به توسعه صنعت پتروشیمی؛ ادعا یا واقعیت؟

پتروشیمی زاگرس صادرکننده نمونه کشور شد

استقرار سیستم مدیریت انرژی در ساختمان پایانه‌های نفتی

تردید اکوادور در خروج از اوپک

رشد تولید نفت آمریکا کند می‌شود

تعمیرات اساسی سکوهای گازی پارس جنوبی پایان یافت

قیمت اصلاح شد تا واردکننده بنزین نشویم

توزیع بیش از 95 میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در منطقه همدان

پترولیوم تیکاف؛ نخستین رویداد نوآوری وزارت نفت

افزایش قیمت نفت به دلیل تلاش عربستان برای کاهش تولید اوپک

رشد 84 درصدی اجرای شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان کرمان

فراخوان نخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف صنعت گاز

تلاش آمریکا برای به صفر رساندن فروش نفت ایران بی‌ثمر بوده است

خودروهای عمومی برای دوگانه‌سوز شدن کمک بلاعوض می‌گیرند

عرضه گازوئیل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در بورس انرژی

پالایشگاه‌های گازی پارس جنوبی به‌هم متصل می‌شوند

100 درصد برنامه تولید پتروشیمی نوری محقق شد

احتمال تعمیق کاهش تولید نفت اوپک و متحدانش

واقعی کردن قیمت سوخت سال‌هاست در دستور کار دولت‌ها قرار دارد

دستورعمل میزبانی پژوهشگاه نفت از دانشجویان در حال تدوین است

نشست آینده اوپک برای بازار نفت حیاتی است

اعلام پایبندی نیجریه به توافق کاهش تولید اوپک

واقعی کردن قیمت سوخت سال‌ در دستور کار دولت‌ها قرار دارد

ناسازگاری روند مصرف سوخت‌های فسیلی با اهداف اقلیمی

ریاض برای تمدید توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک نفت تلاش می‌کند

کاهش 20 درصدی مصرف انرژی در پتروشیمی نوری

سازه‌های جانبی دو سکوی فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی نصب شد

قمار اوپک روی کاهش تولید نفت شیل در آمریکا

جهانگیری: نفت را به روش‌های دیگر می‌فروشیم

چگونه به بزرگ‌ترین تولیدکننده بنزین اوپک تبدیل شدیم؟

راه‌اندازی مرکز پشتیبانی تجهیزات مدیریت بحران در زاگرس جنوبی

لایحه بودجه 99 هفته آینده تقدیم مجلس می‌شود

قیمت نفت بیش از یک درصد افزایش یافت

نفتای سبک پالایشگاه آبادان در بورس انرژی عرضه می‌شود

هموطنان از گازسوز کردن خودروها در مراکز غیرمجاز پرهیز کنند

برداشت نادرست بازار نفت از تحولات عراق

پالایشگران برای سودبری از مقررات زیست‌محیطی جدید آماده می‌شوند

آمریکا برای نخستین بار در 70 سال گذشته صادرکننده خالص نفت شد

نامه سازمان بازرسی درباره هلدینگ خلیج فارس تکذیب شد

رویداد دانشجویی پتروتست برگزار می‌شود

تولید کاتالیست پلی‌پروپیلن پژوهش و فناوری پتروشیمی تا پایان امسال

طرح افزایش و نگهداشت تولید نفت در آغاجاری وارد فاز اجرا شد

قانون، اختیار اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت را به دولت داده بود

استیضاح دولت منطقی نیست

افزایش تولید نفت آمریکا در ماه سپتامبر

واردات نفت کره جنوبی در نوامبر کاهش یافت

امیرکبیر؛ از منحصربه‌فردترین سکوهای خاورمیانه برای حفاری در آب‌های عمیق

ثبت روزانه بیش از 70 هزار درخواست کارت سوخت المثنی

مروری بر عملکرد 6 ساله وزارت نفت در میدان‌های مشترک

شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین رد شد

انجام 200 هزار نفر ساعت تعمیرات بدون حادثه در زاگرس جنوبی

عربستان دیگر بار اعضای اوپک را به دوش نمی‌کشد

عملکرد مراکز درمانی بهداشت و درمان گچساران تشریح شد

اعزام گروه پزشکی نفت و گاز مارون به روستاهای همجوار تاسیسات

زنگ‌ پایان بخش فراساحل پارس جنوبی به صدا درآمد

ضرورت همکاری و هماهنگی بیشتر اعضای مجمع کشورهای صادرکننده گاز

تعیین زمان اجرای اصلاح قیمت بنزین در اختیار شورای‌ عالی امنیت ملی بود

قیمت نفت در 2020 افزایش نمی‌یابد

مدیر منطقه تهران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منصوب شد

گزیده‌های نفتی هفته

روسیه: برای بحث درباره تمدید توافق کاهش تولید نفت زود است

امضای تفاهم‎نامه با موضوع بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان‌ها

دکل 24 فتح، 23 حلقه چاه نفتی را تکمیل کرد

اعلام عملکرد آزمایشگاه شیمی شرکت ملی حفاری ایران

اتصال شرکت نفت و گاز شرق به شبکه ملی اطلاعات

تولید نفت اوپک در نوامبر 2019 کاهش یافت

بیانیه پایانی پنجمین نشست سران جی‌یی‌سی‌اف در مالابو منتشر شد

افت قیمت نفت در پایان هفته گذشته

ناهماهنگی میان صادرکنندگان بزرگ‌ترین تهدید برای گاز در 5 سال آینده است

پیش‌نویس بیانیه پایانی پنجمین نشست سران جی‌یی‌سی‌اف نهایی شد

ظرفیت‌های قانونی مناطق آزاد و ویژه زمینه‌ای مناسب برای جهش اقتصادی است

استیضاح سیاسی