پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اتصال هوشمند سیستم اعلام حریق ساختمان‌ها به سامانه آتش نشانی

آریا جوان - مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران از اتصال هوشمند سیستم اطلاع حریق ساختمان به سامانه سازمان آتش نشانی شهر تهران با تصویب طرح «الحاق ساختمان‌ها به سیستم اعلام هشدار سازمان آتش نشانی» خبر داد.

کاهش تولید آلاینده ها نیازمند عزم همگانی و اعمال محدودیت های بیشتر ترافیکی

آریا جوان - یک کارشناس محیط زیست در مورد چگونگی کاهش آلودگی در زمان وارونگی هوا گفت: باید اقدامات بیشتری برای کاهش تولید آلاینده‌های شهر تهران پیش‌بینی شود که مهم‌ترین آن همین توسعه حمل‌ونقل عمومی اعم از مترو، اتوبوس و تاکسی است.

حضرت زهرا (س) در شرایط خفقان سیاسی و امنیتی، شجاعانه سکوت را شکست

آریا جوان - رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در شرایط خفقان سیاسی و امنیتی که شخصیت‌های بزرگی نظیر امیرمومنین، سلمان و ابوذر، امکان ابراز نظر و انتقاد نداشتند، زهرای مرضیه با فصیح‌ترین و شجاعانه‌ترین ادبیات، سکوت را شکست و الگویی بزرگی را برای زنان و مردان مسلمان در تاریخ به جا گذاشت.

وجود مشاغل مزاحم یکی از مهم‌ترین شکایت مردم محله دولاب

آریا جوان - رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جریان صد و نود و چهارمین جلسه شورای شهر پس از استماع گزارش دبیر شورایاری این منطقه گفت: منطقه 14 به دارالمومنین معروف است و جز مهم‌ترین مناطق تهران است، اما در واقع جز محروم‌ترین مناطق تهران محسوب می‌شود.

سرانه ورزشی ساکنان محله بلورسازی تأمین می‌شود

آریا جوان - توافقنامه همکاری مشترک میان سازمان نوسازی شهر تهران، سازمان ورزش و تندرستی و شهرداری منطقه 17 به منظور احداث و بهره برداری از ساختمان ورزشی مرکز محله جنوب بلورسازی منعقد شد.

شهرداری می‌تواند املاک ریزدانه را واگذار کند

آریا جوان - عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری می‌تواند املاک ریزدانه را واگذار کند، این املاک می‌توانند به منابع و دارایی‌های ماندگارتر مثل خرید خانه‌های تاریخی یا حفظ باغات تبدیل شوند.

مذاکره برای ورود اتوبوس های برقی به پایتخت/پیش بینی 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های محلی/افتتاح دو پروژه عمرانی تا پایان سال

آریا جوان - شهرنوشت: شهردار تهران از پیگیری و انجام مذاکره برای ورود اتوبوس های برقی به پایتخت خبر داد. 

حضرت زهرا(س) در شرایط خفقان سیاسی و امنیتی، شجاعانه سکوت را شکست

آریا جوان - شهرنوشت: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در شرایط خفقان سیاسی و امنیتی که شخصیت های بزرگی نظیر امیرمومنین، سلمان و ابوذر، امکان ابراز نظر و انتقاد نداشتند، زهرای مرضیه با فصیح ترین و شجاعانه ترین ادبیات، سکوت را شکست و الگویی بزرگی را برای زنان و مردان مسلمان در تاریخ به جا گذاشت.

حمایت های شهرداری از جشنواره فجر الزاما مادی نیست

آریا جوان - شهردار تهران گفت: به عنوان شهرداری تهران از چند اثر در جشنواره فجر حمایت کردیم و حمایت‌های ما نیز همیشه مالی نیست؛ به این معنی که گاهی فقط بستر را برای برخی اقدامات فراهم می کنیم.

حمایت های شهرداری از جشنواره فجر الزاما مادی نیست/لزوم پیش بینی تمهیدات مناسب برای حفظ یاد و نام سردار سلیمانی در پایتخت

آریا جوان - شهرنوشت: شهردار تهران گفت: به عنوان شهرداری تهران از چند اثر در جشنواره فجر حمایت کردیم و حمایت‌های ما نیز همیشه مالی نیست؛ به این معنی که گاهی فقط بستر را برای برخی اقدامات فراهم می کنیم. 

حناچی: از تجربیات هلند در احیا واحد‌های صنعتی قدیمی و مدیریت منابع آب استفاده می‌کنیم / سفیر هلند: وجود تحریم‌ها نمی‌تواند مانع تبادل تجربیات میان دو کشور باشد

آریا جوان - شهرنوشت: شهردار تهران در دیدار با سفیر هلند بر آمادگی مدیریت شهری تهران برای گسترش همکاری‌های بین دو پایتخت تاکید کرد.

بافت فرسوده محله تختی

آریا جوان - کلنگ پروژه بازآفرینی شهری با مداخله دفتر توسعه محله‌ای در کوچه «عدالت» محله تختی در بهمن‌ماه96 زده شد. در این کوچه بیش از 127 مالک در قالب 50پلاک ریزدانه زندگی می‌کردند و بالاخره پلاک‌ها تجمیع و نوسازی در آنجا انجام شد این پروژه بزرگترین پروژه تجمیع پلاک شهری بوده است، با این‌حال «عدالت» تنها یک کوچه از صدها کوچه‌ای است که نوسازی شده! در این ویدئو می‌بینید بعداز تجمیع، این کوچه در چه حالیست...

شهرداری رقابت‌پذیری را افزایش دهد

آریا جوان - یک تحلیلگر اقتصادی می‌گوید: تقاضای سرمایه‌ای که برای مسکن وجود داشت الان دیگر وجود ندارد. این موضوع بر درآمد‌های شهرداری که زمانی مهم‌ترین منبعش مسکن و ساخت و ساز بود تاثیر دارد. اما نکته مهم این است که شهرداری برای جذب سرمایه گذاری چه کاری قرار است انجام دهد و چه تمهیدی اندیشیده است.

فروش خانه اقدسیه مانعی ندارد

آریا جوان - رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران در مورد خانه اقدسیه، گفت: سرمایه‌های شهر را حبس نکنیم.

هر 15 روز یک افتتاح فاخر خواهیم داشت

آریا جوان - شهرنوشت: رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران گفت: بناست هر 15 روز یک افتتاح فاخر داشته باشیم. حتی در حال حاضر هم اعلام آمادگی کردیم که فردا پردیس تئاتر، موسیقی و بلک باکس باغ کتاب را افتتاح کنیم.

شهرداری رقابت‌پذیری را افزایش دهد/ ابهام رویکرد شهرداری در حوزه سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی

آریا جوان - شهرنوشت: یک تحلیلگر اقتصادی می گوید: تقاضای سرمایه‌ای که برای مسکن وجود داشت الان دیگر وجود ندارد. این موضوع بر درآمدهای شهرداری که زمانی مهم ترین منبعش مسکن و ساخت و ساز بود تاثیر دارد.  اما نکته مهم این است که شهرداری برای جذب سرمایه گذاری چه کاری قرار است انجام دهد و چه تمهیدی اندیشیده است.

اسناد بدهی های شهرداری تهران قابل انکار نیست/گلایه از سیاست یک بام و دو هوا در برخورد با تخلفات شهرداری

آریا جوان - شهرنوشت: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: زمانی بدهی‌های شهرداری به طور کلی انکار می‌شد اما حالا با سند و مدرک کسی این ارقام را انکار نمی‌کند.

خاک ریزی و تسطیح معابر و منازل شهر کنارک ادامه دارد

آریا جوان - معاون خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند، عملکرد اکیپ‌های اعزامی مدیریت شهری پایتخت به استان سیستان و بلوچستان را در روز شنبه، 5 بهمن ماه تشریح کرد.

نماد ملی آموزش محیط زیست رونمایی شد

آریا جوان - جشنواره ملی محیط زیست و رونمایی از نماد ملی آموزش محیط زیست با حضور محمدرضا زمانی رییس دانشگاه پیام نور، محمد شبیری رییس کرسی یونسکو در آموزش محیط زیست این دانشگاه، حجت الله ایوبی دبیرکل کمیسیون یونسکو در ایران و کیومرث کلانتری معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

گردش مالی مشاغل در تهران حدود 40 درصد تولید ناخالص داخلی کشور است

آریا جوان - رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورا گفت: گردش مالی مشاغل در تهران حدود 40 درصد تولید ناخالص داخلی کشور است و می توان تخمین زد که مبلغ قابل توجهی می تواند سهم درآمدی شهر باشد.

ایران در میان 5 کشور اول تولید کننده پسماند پلاستیکی

آریا جوان - مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در مراسم رونمایی از نماد ملی و دانشنامه تخصصی آموزش محیط زیست که با حضور جمعی از مدیران دولتی، شهری و دانشگاهی در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد بر ضرورت آموزشهای محیط زیستی به شهروندان تاکید کرد.

ایران در میان 5 کشور اول تولید کننده پسماند پلاستیکی/به مشارکت شهروندان نیازمندیم

آریا جوان - شهرنوشت: مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در مراسم رونمایی از نماد ملی و دانشنامه تخصصی آموزش محیط زیست که با حضور جمعی از مدیران دولتی، شهری و دانشگاهی در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد بر ضرورت آموزشهای محیط زیستی به شهروندان تاکید کرد.

افزایش تخفیف معاینه فنی برتر

آریا جوان - مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی از اعمال تغییرات جزئی در لایحه پیشنهادی عوارض طرح های ترافیکی سال ٩٩ خبر داد.

تحقق 88 درصدی درآمدهای شهرداری تهران در 9 ماهه امسال

آریا جوان - شهرنوشت: خزانه دار شورای شهر تهران گفت: درآمد شهرداری تهران در 9 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان 13 درصد افزایش یافته تا از 75 درصد سال گذشته به 88 درصد رشد کند.

آماده سازی طرح ساختاری حریم پایتخت

آریا جوان - شهرنوشت: معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران از آماده شدن طرح ساختار حریم و ارسال آن به شورای شهر خبر داد. 

فقدان درآمد مطلوب؛ دلیل اصلی عدم احداث پارکینگ عمومی

آریا جوان - معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد وضعیت پارکینگ‌های عمومی، چرایی عدم احداث پارکینگ جدید و وضعیت فعلی پارک حاشیه‌ای توضیحاتی را بیان کرد.

رسانه‌ها مدیریت شهری را کنترل می‌کنند

آریا جوان - غلام‌حسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران صبح امروز در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه ضمن معرفی معاون جدید رسانه این مرکز و تجلیل از معاون سابق، بر ضرورت آموزش بیشتر مدیران شهری برای دستیابی به شفافیت واقعی تاکید کرد.

ساير مطالب

کاهش 9 درصدی ترافیک صبحگاهی در یکشنبه برفی

انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از یخ زدگی معابر

تصویب لایحه متمم بودجه از بی‌انضباطی مالی جلوگیری خواهد کرد

جامعه، نیازمند امید

کاهش 9 درصدی ترافیک صبحگاهی در یکشنبه برفی/بیشترین و کم ترین یخ زدگی معابر در مناطق 1 و 19

انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از یخ زدگی معابر/استقرار هزار و 350 دستگاه ماشین آلات برف روبی در پایتخت

علیپور: تلاش شبانه روزی برای پیشگیری از یخ زدگی معابر با ماشین آلات نمک پاش

پروژه‌های زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر استاد معین در موعد مقرر تحویل شهروندان خواهند شد

دولت به تعهدات خود درمورد اوراق مشارکت مترو عمل نکرد

پرداخت عوارض شهرداری جزو تعهدات مالک پلاسکو است

شهرداری تهران تنها در برگزاری جشنواره فجر مشارکت کرده است

افزایش شفافیت و بهبود شاخص‌های مالی شهرداری برای نخستین بار

آیین شب شعر بین‌المللی مقاومت غزه

آماده باش مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران در پی بارش برف

استقرار 222 دستگاه ماشین آلات خدمات شهری در سایت‌های برف روبی مناطق 22 گانه

شهرداری تهران تنها در برگزاری جشنواره فجر مشارکت کرده است/بررسی متمم بودجه 98 در جلسه هم اندیشی

آماده باش مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران در پی بارش برف/ استقرار هزار و 350 ماشین برف روبی در پایتخت

خرید هزار و 500 دستگاه اتوبوس برای پایتخت از محل ارز حاصل از صادرات نفت

روایت حناچی از ساخت پل خیبر در دوران دفاع مقدس

آموزش در مدارس باعث می‌شود به جای ترس از زلزله اعتماد به نفس پیدا کنیم

70درصد مدارس تهران بالای 20 سال عمر دارند

موزه و کتابخانه نادر ابراهیمی افتتاح شد

آموزش در مدارس باعث می شود به جای ترس از زلزله اعتماد به نفس پیدا کنیم/ ضرورت فرهنگسازی درباره پسماند و محیط زیست میان دانش آموزان

نباید از کنار روش‌هایی که جذب سرمایه گذار را میسر می‌کند به راحتی بگذریم

خرید هزار و 500 دستگاه اتوبوس برای پایتخت از محل ارز حاصل از صادرات نفت/نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در منطقه 2

داستان خانه‌های لاله زار

ایجاد یادمانی برای جان باختگان هواپیمای مسافربری اوکراین در پایتخت

به یاد جان باختگان هواپیمای اوکراین

تهران فاقد داکت‌های مخابراتی و الکترونیکی است

تهران فاقد داکت های مخابراتی و الکترونیکی است/وجود دو هزار و 500 دکل ثابت ماکروویو در پایتخت

شارژ کارت بلیط‌های خبرنگاری از اول بهمن ماه

34 درصد خانواده‌های تهرانی مایحتاج خود را از میادین میوه و تره بار تهیه می‌کنند

5 گرمخانه مجهز در پایتخت ساخته می‌شود

5 گرمخانه مجهز در پایتخت ساخته می شود

زندگی به محله قدیمی نفرآباد باز می گردد

زندگی به محله قدیمی نفرآباد باز می گردد/تاکید بر اجرای پروژه های زیست محیطی

کاهش قابل توجهی درصد وقوع سوانح رانندگی در بزرگراه آزادگان

استعفای آروین به شکل مکتوب ارائه نشد

«نگاهی به هنر شرق آسیا» در موزه امام علی (ع)

محدوده پایانه تاکسیرانی مترو قلهک ایمن سازی شد

انعقاد قرارداد تولید ریل بین شرکت بهره برداری متروی تهران و ذوب آهن اصفهان

سهم شهرداری از موقوفات منطقه 19 پرداخت شود

منطقه 19 از فقدان بیمارستان رنج می‌برد

واکنش اعضای شورا به اعتراض فرمانداری برای تغییر نام دو معبر

جزئیات جلسه با معاونت هماهنگی ریاست جمهوری برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی

طرح کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان مصوب شد

بررسی استعفای یک عضو شورا در جلسه هم اندیشی صبح امروز

تشکیل 250 هزار پرونده ساخت و ساز غیرمجاز در تهران

احداث میدانگاه در محدوده تقاطع خیابان شقایق و سهیل منطقه 19

انتصاب 6 شهردار زن در نواحی طی یک سال گذشته

رونمایی از جدیدترین اثر محمدرضا بایرامی در فرهنگ‌سرای رسانه

لزوم انبوه سازی، سبک سازی و ارزان سازی در ساخت مسکن اقشار کم‌درآمد

حذف هزار و 49 مانع فیزیکی در 619 پیاده‌روی پایتخت

راه اندازی پنج سرای تجربه در پنج پهنه شهر تهران

حذف هزار و 49 مانع فیزیکی در 619 پیاده‌روی پایتخت/کاهش موانع موجود در معابر برای تسهیل در تردد معلولان

دلایل عدم ساخت سرویس بهداشتی در پایتخت

لزوم انبوه سازی، سبک سازی و ارزان سازی در ساخت مسکن اقشار کم‌درآمد/ایجاد مشوق‌ برای انبوه‌سازان

انتصاب معاون رسانه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

اولین نمایشگاه تصویرسازی کودکان نابینا و کم بینا در گالری رودکی افتتاح شد

بازدید شهردار تهران از پروژه احداث زیرگذر کوی نصر

ساخت دست سازه‌های زیبا از ضایعات هرس در منطقه 13

لزوم توجه به مدیریت فرهنگی و اجتماعی بحران

طرح موفق ساماندهی بازارچه احسانی پس از 14 سال وقفه

هدفمند کردن استفاده از بناهای تاریخی را دنبال می کنیم

موضوع حمل و نقل عمومی پایتخت را با مقام معظم رهبری مطرح کردم

افزودن 35 هزار متر از پادگان 06 به فضای عمومی، نشان از مطالبه گری جامعه مدنی است

طرح موفق ساماندهی بازارچه احسانی پس از 14 سال وقفه/رونمایی از پروژه های شهرداری منطقه در دهه فجر

ایجاد یادمانی برای جان باختگان هواپیمای مسافربری اوکراین در پایتخت

موضوع حمل و نقل عمومی پایتخت را با مقام معظم رهبری مطرح کردم/نامه استعفای هیچ یک از اعضای شورا به دست ما نرسیده است

لوایح عوارضی هر چه سریع‌تر به شورا ارسال شود

دفتر کار امیرکبیر، محل استقرار پلیس بازار تهران است

لزوم پرهیز از حذف صدای بخش بزرگی از جامعه به نفع افراطیون

بررسی طرح تفصیلی جدید منطقه 22 در جلسه هم اندیشی شورا با شهردار تهران

لزوم پرهیز از حذف صدای بخش بزرگی از جامعه به نفع افراطیون/کشور به وحدت نیاز دارد

تفاهم هوانیروز و سازمان مدیریت بحران برای امداد در حوادث

از حوادث درس بگیریم تا برای بحران‌های آینده آماده‌تر باشیم/در زمان بحران با همکاری و نگاه فرابخشی از امکانات استفاده کنیم

ترافیک تهران عامل اصلی دیر رسیدن خودرو‌های امدادی به محل حادثه است

افتتاح ٣٨ پد بالگرد ویژه اورژانس هوایی در تهران

تفاهم هوا نیروز و مدیریت بحران برای امداد در حوادث و بحران‌ها

تقویت بستر‌های مربوط به فعالیت اورژانس هوایی با همکاری شهرداری تهران

مسافران جا مانده از زندگی

افتتاح ٣٨ پد بالگرد ویژه اورژانس هوایی در تهران/لزوم همکاری اورژانس و آتش نشانی برای خدمات رسانی به مردم

حمایت از بومى‌سازى در کمیته «ساخت داخل» شرکت مترو

زیرگذر دومنظوره آمستردام، الهام‌بخش شهر‌های بزرگ

با افتتاح گرمخانه یلدا، در همه پهنه‌های تهران برای زنان گرمخانه داریم

یک شهر در اشتیاق وصل سردار بود

گزارشی مبنی بر زباله سوزی در سطح شهر اعلام نشده است

اجرای طرح فوریتی ساماندهی افراد بی خانمان در منطقه 6

شهرداری ها باید با مشارکت مردم اداره شوند

بازار گل و گیاه به مکانی مناسب و امن منتقل می شود

تاکید شهردار تهران بر گسترش فرهنگ قرآنی

شهرداری ها باید با مشارکت مردم اداره شوند/ استفاده از ظرفیت شورای عالی استان ها

بازار گل و گیاه به مکانی مناسب و امن منتقل می شود/ ایجاد پلازای شهری در منطقه

پیچیدگی ها و ابهامات طرح مسکن «کوچک اندازه»/ توان و تمایل بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری چقدر است

شهرداری تهران در انتظار یاری دولت برای توسعه مترو/تأخیر چندساله در تأمین واگن برای شهر زیان آور است/ورود اولین قطعات 630 دستگاه واگن تا سال 1401

آخرین اقدامات در حوزه طرح تعریض خیابان کرمان

اصلاح ساختار شهرداری تهران به معنای تعدیل نیرو نیست

شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نماد مقاومت در جبهه‌های اسلامی

قیمت 7 نوع پنیر در میادین میوه و تره بار اعلام شد

«یزد»؛ میزبان شهرداران کلانشهر‌های ایران

اصلاح ساختار شهرداری تهران به معنای تعدیل نیرو نیست/30 درصد از بودجه 98 غیرنقد است

آخرین اقدامات طرح تعریض خیابان کرمان/ 6هزار میلیارد صرفه جویی مالی و حفظ میراث فرهنگی

لزوم توقف عملیات عمرانی در محدود روددره فرحزاد

برقراری انضباط شهری مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی با نیروهای شهربان

حضور هزار و 600 نیروی خدمات شهری در مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی

رد اعتراض فرمانداری به مصوبه سیاست‌های اجرایی بودجه 99 شهرداری توسط شورا

حضور حناچی در کرمان برای شرکت در مراسم تدفین شهید سردار حاج قاسم سلیمانی

تکمیل سقف زیرزمین مسجد تاریخی ارک تهران

مسئولان کشور قدر ایستادگی و وفاداری مردم را بدانند

رمز محبوبیت شهید سردار سلیمانی شخصیت جامع الاطراف او است

خدمات رسانی مترو در مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی بسیار خوب بود

حضور هزار و 600 نیروی خدمات شهری در مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی/باتوجه به حضور چند میلیونی مردم، پاکسازی مسیر ساعت 19 به پایان رسید

توجه ویژه شهید سردار سلیمانی به معیشت مردم و رسیدگی به محرومان

رای اعضای شورا به دوفوریت نامگذاری بزرگراه رسالت حدفاصل کردستان تا یاسینی به نام شهید سردار قاسم سلیمانی

سردار شهید سلیمانی، سرمایه‌ای متعلق به تمام ملت ایران است

تمهیدات ویژه آتش نشانی در مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

خیابانی کامل است که به حداکثر استعداد خود نزدیک شود

نام شهید سردار سلیمانی در ایران ماندگار شد

تغییر نام بزرگراه رسالت به شهید سپهبد قاسم سلیمانی

لزوم ارائه گزارش وضعیت و ترکیب هئیت مدیره شهروند به شورا

بازگشایی سوله‌های مدیریت بحران برای اسکان شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی

اقدامات مدیریت شهری پایتخت به مناسبت مراسم تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی

توجه ویژه سردار شهید سلیمانی به معیشت مردم و رسیدگی به محرومان/هزاران سلیمانی خود را برای دفاع از منافع ملی آماده می کنند

تمهیدات ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت برای مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

تمهیدات شهرداری تهران برای مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی

اختصاص بیش از 30 هزار مترمربع فضای تبلیغاتی شهر به اکران ویژه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

آماده باش نیروهای خدمات شهری در پی احتمال بارش برف در پایتخت

150 قلاده سگ در پناهگاه ها و مناطق امن رهاسازی شدند

سردار سلیمانی به آرزوی سی‌ساله‌اش رسید / شهر برای استقبال از پیکر مطهر سردار عزیز اسلام آماده است

لزوم ایجاد فضای گفتمان عمومی در کمیته های نما در راستای ارتقاء سیما و منظر شهری

شهرداران مناطق و شورایاران نقش مهمی در حل مشکلات مردم دارند

پیگیری برای ورود 1500 اتوبوس به ناوگان شهری

امیدواریم طرح تفصیلی فرحزاد زودتر به نتیجه برسد

شهرداران مناطق و شورایاران نقش مهمی در حل مشکلات مردم دارند/مسائل روددره ها نیاز به کمک فرامنطقه ای دارد

شیوه نامه نحوه صدور پروانه ساختمان جهت زمین‌ها و املاک واقع در کاربری‌های خدماتی ابلاغ شد

چرا انجام پروژه‌های محلی ضروری است؟

آخرین وضعیت پادگان جی

آخرین وضعیت پادگان جی/پیشنهاد ایجاد پلازای میدان آزادی/ سال 99 شاهد نهضت پارکینگ سازی در منطقه خواهیم بود

مراسم رونمایی از نقش برجسته سرباز هخامنشی در برج میلاد برگزار شد

کاهش 15 درصدی صدور پروانه‌های ساختمانی در سال جاری

لزوم توجه شهرداران مناطق کمتر برخوردار به معیشت شهروندان

برگزاری جشنواره «یلدا به خیر و خرید» در فروشگاه‌های شهروند

جیرانی با پرستویی به "کافه آپارات" برگشت

عدم دریافت عوارض از تاکسی‌های اینترنتی مطابق ابلاغیه وزارت کشور است

گرمخانه زنان منطقه 5 فردا به بهره برداری می رسد

افتتاح کتابخانه و موزه زنده یاد نادر ابراهیمی در خانه شعر و ادبیات

هنوز شاهد تداوم دوره گذار و بلاتکلیفی شورایاران هستیم

تحقیق و تفحص درخصوص بدهی 69 هزار میلیارد تومانی شهرداری کلید خورد

امیدواریم تا پایان سال پرونده‌های تعیین تکلیف باغات به اتمام برسد

عدم دریافت عوارض از تاکسی های اینترنتی مطابق ابلاغیه وزارت کشور است