آریا جوان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

حضور زنان در پست‌های مدیریتی به افغانستان در پشت سر گذاشتن نگاه طالبانی کمک می‌کند

آریا جوان - شهر: معاون خدمات شهری کابل ضمن بازدید از غرفه شهرداری تهران در نخستین نمایشگاه اختصاصی-تخصصی نمایشگاه خدمات شهری، حمل‌ونقل و ماشین‌آلات وابسته ایران در افغانستان، بر اهمیت حضور زنان در مدیریت شهری تأکید کرد و عزم کابل را در توسعه روابط با شهرداری تهران جدی دانست.

تقدیر فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران از مدیریت شهری منطقه ۲۲

آریا جوان - عملیات نمادین آبی و خاکی والفجر ۸ با اجرای یک رزم‌نمایش عملیاتی توسط نیروهای بسیجی گردان عمار یاسر بازنمایی و همزمان با افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس در حاشیه دریاچه شهدای خلیج ‌فارس برگزار شد.

از مترو و اتوبوس خسته شدم

آریا جوان - عزت الله مدبر از مترو، اتوبوس و خودرو خسته شده است و برای همین دوچرخه را انتخاب کرده است. در این قسمت از قرار سه شنبه‌ها روایت یک دوچرخه سوار دیگر را ببینید.

همایش "روز جهانی بدون خودرو" امروز در مرکز شهر تهران برگزار می شود

آریا جوان - همزمان با فرا رسیدن روز اول مهر که مصادف با ۲۲ سپتامبر " روز جهانی بدون خودرو" است؛ همایش ویژه ای در نخستین با رعایت پروتکل های بهداشتی در خیابان کاشان واقع در منطقه ۱۱ برگزار خواهد شد.

زعفرانیه در شمال تهران، "محله دوستدار کودک" شد

آریا جوان - محله زعفرانیه به لحاظ پتانسیل های زیر ساختی و سطح مشارکت شهروندی به عنوان محله پیشنهادی در اجرای طرح "محله دوستدار کودک" در شمال تهران انتخاب شد.

راه‌اندازی کسب‌وکار محلی هوشمند در قلب تهران

آریا جوان - معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری منطقه ۱۲ از آغازبه‌کار رسمی کسب‌وکارهای خانگی آنلاین در محلات قلب تهران به منظور توانمندسازی جامعه محلی خبر داد.

هفته تهران با نکوداشت شمیران آغاز و با گرامیداشت ری به پایان می رسد

آریا جوان - شهر: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران برنامه های شهرداری در هفته تهران از ۱۲ تا ۱۸ مهر اعلام کرد و گفت که هفته با آیین نکوداشت شمیران آغاز و با آیین نکوداشت ری به پایان می رسد.

روز جهانی بدون خودرو همراه با فرماندهان بسیج در منطقه ۱۶ رکاب زده شد

آریا جوان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶، اظهار داشت: پویش سه شنبه های بدون خودرو حدود ۵ سال است که در کشور عزیزمان ایران فعال است و شهرداری منطقه ۱۶ نیز به عنوان یکی از دستگاه های حمایتی اقداماتی در این خصوص داشته که برنامه امروز یکی از این اقدامات است.

افتتاح ۱۳۰۰ متر مسیر دوچرخه سواری پایدار در منطقه ۱۷

آریا جوان - شهردار منطقه ۱۷ تهران در جریان رکابزنی در روز جهانی بدون خودرو که با افتتاح ۱۳۰۰ متر مسیر دوچرخه سواری پایدار همراه بود گفت: تعمیم استفاده از دوچرخه از برنامه های مهم شهرداری منطقه ۱۷ است که قصد داریم همچنان با گسترش مسیرهای دوچرخه سواری امن به این اتفاق کمک کنیم.

سفرا پا به رکاب شهردار تهران

آریا جوان - همزمان با روز جهانی بدون خودرو، امروز چندی از سفرای کشورهای خارجی همراه پیروز حناچی، شهردار تهران مسیر پارک لاله تا پارک شهر را با دوچرخه طی کرده و به مناسب هفته دفاع مقدس از موزه صلح بازدید کردند. صحبت‌های شهردار و سفیر سوئیس در این مراسم را تماشا کنید.

مشکل شهرها بکارنگرفتن خرد و پژوهش در اجرای پروژه هاست

آریا جوان - رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران اعتقاد دارد عمده مسائل شهری در تهران و سایر کلانشهرها ناشی ازکنار گذاشته شدن خرد و پژوهش توسط مدیران اجرایی و تصمیم گیران است.

اتومبیل خود را در پارکینگ قرار دهید و به روز جهانی بدون خودرو بپیوندید

آریا جوان - شهر: زمانی که چهار چرخ نخستین اتومبیل در خیابان‌ها روی زمین چرخید، جهان رابطه‌ای عاشقانه و تنفرآمیز با این وسیله نقلیه برقرار کرد. عاشقانه از جهت طی کردن مسیر در زمانی کوتاه و بدون خستگی و تنفرآمیز هم از جهت معایبی بی‌شمار.

شهروند و همشهری وارد بورس می شوند

آریا جوان - شهر: دویست و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران امروز سه شنبه – اول مهر- در حالی برگزار شد که اعضای شورای شهر به فوریت دو طرح شهرداری تهران درباره «برنامه عملیاتی افدامات و زمان بندی اجرایی جهت عرضه سهام شرکت های خدماتی کالای شهروند و همشهری دربازار سرمایه» و همچنین «برنامه تحقق شهر بیدار» در تهران رای مثبت دادند.

۵۰ درصد تهرانی ها از خودروی شخصی استفاده می کنند

آریا جوان - شهر:هم اکنون ۵۰ درصد شهروندان از خودروهای شخصی استفاده می کنند و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و اجتناب از سفر با خودرو در شهر می تواند بارقه امیدی در این زمینه باشد.

شهردار تهران در صدد احیای هویت شهری است

آریا جوان - شهر: رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران گفت: پیروز حناچی درصدد احیای هویت شهری است او مدیری است که به دنبال ایجاد آرامش و آسایش شهروندان و انطباق برنامه های شهری با اهداف محیط زیستی است.

شهردار تهران زنگ دانش آموز شهید را نواخت

آریا جوان - شهر: ۳۶ هزار دانش آموز در طول هشت سال جنگ تحمیلی شهید شدند که از این تعداد سه هزار و ۹۵۰ دانش آموز در بهشت زهرا آرمیده اند و امروز شهردار تهران برای گرامیداشت یاد و خاطره آنها زنگ دانش آموز شهید را نواخت.

تحقق سهم یک درصدی دوچرخه از حمل و نقل عمومی

آریا جوان - شهر: شهرداری تهران در نظر دارد سهم دوچرخه از حمل و نقل عمومی را تا پایان سال جاری به یک درصد افزایش دهد. این رقم در ابتدای این دوره مدیریت شهری نیم دهم درصد بوده و قرار است در دوره ای پنج ساله به چهار درصد افزایش پیدا کند.

تهران با روز جهانی بدون خودرو همراه شده است

آریا جوان - خیلی پیش‌تر از این، تهران را بیش از آنکه بتوانیم تصور کنیم، پذیرای مدهای متنوع حمل‌ونقل بود. طی دهه‌های ۲۰، ۳۰ و ۴۰، تعداد دوچرخه‌ها خیلی بیشتر از تعداد اتومبیل‌ها و موتورسیکلت‌ها بود، به طوری که می‌توان گفت خیابان‌ها در واقع در قرق دوچرخه‌ها بودند و با نسبتی بسیار بزرگ، وسیله اصلی تردد در شهر به حساب می‌آمدند. صدای غالب در معابر و کوچه‌ها، نوای چرخیدن زنجیر چرخ و نیروی غالب پاها، به ‌جای پدال روی رکاب فشار وارد می‌شد.

ثبت نام ۲۶۰۳ نفر در آزمون جذب دستیار مدیران شهرداری تهران

آریا جوان - شهر: معاون شهردار تهران از ثبت نام دو هزار و ۶۰۳ نفر از واجدین شرایط در آزمون جذب دستیار مدیران شهرداری تهران خبر داد و گفت: در این فرآیند ۲۶۵ نفر دستیار برای ۱۲۰ جایگاه شغلی مدیریتی به کار گرفته خواهند شد.

تهران؛ شهر پر ستاره

آریا جوان - معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری با اشاره به چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس، از اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری با عنوان «شهر پر ستاره» به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراکز فرهنگی هنری این سازمان خبر داد.

نخستین نمایشگاه خدمات شهری در کابل گشایش یافت

آریا جوان - شهر:نخستین نمایشگاه تخصصی نمایشگاه خدمات شهری، حمل‌ونقل و ماشین‌آلات وابسته ایران در افغانستان صبح سه‌شنبه- یکم مهر ۱۳۹۹- با حضور شرکت‌های خصوصی ایرانی، شهرداری تهران و مقام‌هایی از دو کشور در کابل گشایش یافت.

روز جهانی بدون خودرو؛ روزی نمادین اما تاثیرگذار

آریا جوان - شهر: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران روز جهانی بدون خودرو را روزی نمادین اما تاثیرگذار دانست که هدف آن کاهش تعداد خودروهای شخصی و بهبود شرایط زیستی است.

همراهی سفرای خارجی با شهردار تهران در پویش سه شنبه های بدون خودرو

آریا جوان - شهر: دوچرخه سواری نخستین سه شنبه پاییز سال ۱۳۹۹ شهردار تهران با روز جهانی بدون خودرو و آغاز هفته دفاع مقدس مصادف شد. به همین مناسبت حناچی مسیر بوستان لاله تا پارک شهر را به مقصد موزه صلح با همراهی چند سفیر ساکن در تهران رکاب زد.

ممنوعیت تردد خودروها در خیابان کوشا

آریا جوان - در روز جهانی بدون خودرو، ورود خودروها به خیابان کوشا در منطقه سه ممنوع شد و هیچ خودرویی اجازه تردد در این خیابان را ندارد.

رزم نمایش عملیات والفجر ۸

آریا جوان - همزمان با سالروز آغاز جنگ تحمیلی، رزم نمایش آبی خاکی عملیات والفجر ۸ دوران دفاع مقدس در دریاچه شهدای خلیج ‌فارس تهران دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ بازسازی شد. این رزمایش تا روز جمعه ۴ مهر اجرا می‌شود.

شهرداری که پای ثابت «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» است

آریا جوان - شهر: پیروز حناچی، نخستین شهردار تهران است که از تلاش برای جا انداختن فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و بویژه دوچرخه فرو نگذاشت و همیشه پای ثابت پویش «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» است.

دست در دست هم دهیم تا صدای پرندگان در شهر شنیده شود

آریا جوان - شهر: روز جهانی بدون خودرو با هدف کاهش آلودگی هوا و صوتی و همچنین جلوگیری از ابتلای شهروندان به بیماری‌های قلبی، دیابت، فشار خون و سرطان برگزار می‌شود و به اعتقاد یک پژوهشگر محیط زیست فرصتی است برای تغییر سبک زندگی.

فرصتی برای تعاملات اجتماعی و قدرشناسی زیبایی‌های شهر

آریا جوان - دهه ۱۹۵۰-۱۹۶۰ میلادی، زمانی بود که مالکیت و استفاده هرچه بیشتر شهروندان از اتومبیل شخصی یکی از نشانه‌های پیشرفت اقتصادی و یکی از شاخص‌های مدرنیته به حساب می‌آمد. شهرها و کشورها از یکدیگر در گشودن راه‌ها و بزرگراه‌ها سبقت می‌گرفتند. گویی فناوری تولید انبوه خودرو، رویای سفری امن و راحت در حریم خصوصی خانواده، از مبدا خانه تا هر مقصد دور و نزدیک، در هر زمان دلخواه شبانه روز را برای اقشار وسیعی از جوامع محقق ساخته بود. دیری نگذشت که این موج نیرومند کشور ما را نیز درنوردید. بسیاری از شهرهای تاریخی ما در شکافتن بافت‌های ارزشمند مسکونی، بازارها و بناها برای گشایش مسیرهای اتومبیل‌رو، تأمل و تردیدی به خود راه ندادند. گویی محبوبه تازه به میدان آمده علاوه بر قابلیت تحرک و همه خوبی‌های دیگر، منزلت اجتماعی دارنده را نیز در تراز بالاتری تعریف می‌کرد. این‌همه جاذبه، دیگر جایی برای تردید و مقاومت باقی نمی‌گذاشت.

نمایش دفاع مقدس در قلب فرهنگی پایتخت

آریا جوان - به مناسبت شروع هفته دفاع مقدس و با هدف آشنایی نسل جوان با دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی و معرفی شهدا و بیان رشادت های رزمندگان اسلام، شهرداری منطقه ۶ برنامه های ویژه ای پیش بنی کرده است.

عده ای ناخواسته در تلاشند شهرداری را از عملگرایی به شعارزدگی سوق دهند

آریا جوان - شهر: برخی حملات به شهرداری تهران به دلیل عملکردها و اظهارنظرهای سلیقه ای در مدیریت شهری است اما شهرداری به هجمه های غیرمنصفانه گروه های سیاسی به عملکرد خود، با تلاش بیشتر در خدمت خالصانه و مجدانه به مردم پاسخ می دهد.

نهاد شفافیت در تهران تأسیس شود

آریا جوان - شهر: اختتامیه جشنواره «تهران به روایت شفاف»، مسابقه تحلیل داده های سامانه شفافیت شهر تهران با حضور مشاور شهردار و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و عضو شورای شهر تهران به دلیل شرایط کرونا به صورت زنده از طریق پخش برخط آپارات برگزار شد.

تجلیل از کارکنان ایثارگر شاغل در منطقه۹

آریا جوان - به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، از قهرمانان عرصه ایثار هشت سال دفاع مقدس در منطقه ۹ قدردانی به عمل آمد.

تهران، به شبکه شهرهای یادگیرنده یونسکو پیوست

آریا جوان - در پی فراخوان بین‌المللی یونسکو به‌منظور عضویت شهرهای مختلف جهان در پروژه شهرهای یادگیرنده و انجام تشریفات مربوط به این رویداد، شهر تهران به‌طور رسمی به عضویت این شبکه درآمده و گواهینامه رسمی آن به پیروز حناچی، شهردار تهران اعطا شد.

همکاری ۵۲ مرکز علمی در دوازدهمین جشنواره مجمع شهری تهران

آریا جوان - رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران در حاشیه مراسم تفاهم نامه علمی، پژوهشی و اجرایی این مجموعه با دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از همکاری ۵۲ مرکز علمی، دانشگاهی و شرکت دانش بنیان در دوازدهمین جشنواره مجمع شهری تهران خبر داد.

ممنوعیت تردد خودرو در ٢٢ معبر شهر تهران

آریا جوان - با تأکید معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و همراهی پلیس راهور فاتب به منظور پاسداشت روز جهانی بدون خودرو و با هدف تشویق شهروندان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، ترویج و توسعه‌ دوچرخه سواری و پیاده روی، در روز اول مهر ماه در اقدامی نمادین، هر منطقه از شهر تهران با مسدود کردن یک خیابان از ساعت ١٦ الی ١٨ و انجام برنامه های ترویجی در این حرکت بین المللی سهیم خواهند بود.

بازگشایی گره ترافیکی محور بهرامی؛ به زودی

آریا جوان - وعده تبدیل محور شهیدان بهرامی بعنوان یکی از اصلی ترین شاهراه های ارتباطی با بزرگراه آیت اله سعیدی به گذری ۳۵ متری و بازگشائی گره ترافیکی آن بزودی محقق می شود.

اسامی خیابانهای بدون خودرو اعلام شد

آریا جوان - شهر: تردد خودروها در ٢٢ معبر تهران فردا (اول مهرماه) از ساعت ۱۶ تا ۱۸ همزمان با روز جهانی بدون خودرو ممنوع است.

نمایشگاه یاد یاران در منطقه ۷ برپا می شود

آریا جوان - شهردار منطقه ۷، از برپایی نمایشگاه یادیاران در میدان آیینی امام حسین (ع) و باغ موزه قصر، پایگاه‌ها و مساجد منتخب سطح منطقه همراه با ویژه برنامه‎های متنوع با رعایت کامل پروتکل‎های بهداشتی همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد.

لازمه موفقیت کاپ؛ آموزش و مشارکت مردم

آریا جوان - شهردار منطقه ۲۲ در جلسه آسیب شناسی طرح کاپ در محله صدرا، بر لزوم همت و پای کار آمدن مدیران شهری و مشارکت مردم برای اجرای موفقیت آمیز این طرح تاکید کرد.

دوچرخه سواران می توانند معضل آلودگی هوای تهران را حل کنند

آریا جوان - شهر: ۲۲ سپتامبر هرسال در کشورهای جهان با عنوان روز جهانی «بدون خودرو » گرامی داشته می‌شود. شهروندان بسیاری از کشورها در این روز به صورت نمادین به جای استفاده از خودروی شخصی از وسایل حمل و نقل عمومی و دوچرخه استفاده می‌کنند. مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک در ادامه از نحوه برگزاری این روز در شهر تهران می‌گوید.

ساير مطالب

سفر ظریف به ترکیه لغو شد

تصمیم جامعه روحانیت برای انتخابات 1400

پاسخ سردار شکارچی به شائبه‌ها درباره کمک تسلیحاتی به یمن

حجت الاسلام معزی به کرونا مبتلا شد

نماز جمعه 4 مهر ماه در پایتخت اقامه نمی‌شود

تعیین محدوده سنی برای کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری

درخواست زنانه بانوی اصلاح‌طلب از شورای نگهبان

رضایی: مردم صاحبان اصلی حکومت و مستضعفین صاحبان انقلاب هستند

هشدار پمپئو به چین و روسیه درباره ایران

گزارش کرباسچی از دیدارش با کروبی

ریابکوف: تحریم‌های آمریکا پیامدی برای همکاری مسکو-تهران ندارد

فارن پالسی: آمریکا نتوانست جهان را با سیاست فشارحداکثری علیه ایران همراه کند

نمکی: عهد بسته‌ام کمتر گله کرده تا مبادا باعث رنجش خاطر رهبر انقلاب شوم

روایت عملیات ‌های انجام شده 59 تا 61 در جنگ تحمیلی عراق با ایران

درخواست میرسلیم از رئیسی

یأس پمپئو از رویکرد اروپا درقبال سیاست ضدایرانی واشنگتن

جزئیات تحریم های جدید آمریکا علیه ایران

اظهارات سخنگوی دولت؛ از همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تا هشدار درباره رشد مرگ و میر کرونا

نخستین فرمانده سپاه: اگر قطعنامه را قبل نمی کردیم شرایط بدتر می‌شد

فعال اصلاح‌طلب: پرونده احمدی‌نژاد در ایران بسته شده است

خط و نشان دریادار سیاری برای دشمن

محسن رضایی: سال‌های آینده سال فرار آمریکایی‌ها از منطقه است

ماموریت روحانی به بخش‌های دولت برای هدایت و مدیریت نقدینگی

طرح مجلس برای پخش مستقیم مذاکرات پارلمان از صداوسیما

مجلس با دستور کار مالیات خانه‌های خالی علنی شد

توضیح قالیباف درباره 185 دقیقه جلسه غیرعلنی مجلس

اثاث‌کشی بزرگ!

بولتون: تلاش آمریکا برای احیای تحریم‌های ایران شکست خورد

موسوی: رفتم نان بگیرم از جبهه سردرآوردم

ماجرای شهیدی که منافقین در عملیات مهندسی با اتو شکنجه‌اش کردند

لندن: قویاََ از توافق هسته‌ای حمایت می‌کنیم

عملیاتی شبیه معجزه

پمپئو: امیدوارم بایدن سیاست ترامپ را در قبال ایران ادامه دهد

فرمانده دافوس: لباس رزم بر تن داریم اما اعتقاد ما صلح است

پاسخ سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس به حواشی خودروهای دناپلاس

عضو کارگزاران: نمی‌توان برای مردم تعیین تکلیف کرد

تماس میرحسین موسوی با خانواده آیت‌الله صانعی

اظهارات مشاور خاتمی درباره ایده گفتگوی تمدن‌ها

واکنش یک نماینده به ماجرای دناپلاس: شاسی بلند می‌خواهم

نامزد روحانی در انتخابات 1400 کیست؟

طعنه دلاوری به دریافت دنا پلاس توسط نمایندگان مجلس

چه اتفاقی افتاد که ایران شرایط قطعنامه 598 را پذیرفت؟

آمریکا: از کشورهای اروپایی ناامید شدیم

گریه‌های سوزناک خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز

روز پر خبر در سازمان ملل؛ روحانی و ترامپ از چه خواهند گفت؟

واکنش ونزوئلا به تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران

رکاب‌زنی حناچی با سفرای 4 کشور اروپایی تا موزه صلح

زنی که در 30 عملیات دوران دفاع مقدس شرکت کرده بود

روایت سردار نقدی از تدبیر و منطق نیروهای ایرانی در جنگ

پیام رییس جمهور به مناسبت هفته دفاع مقدس

هدیه امیر قطر به سفیر ایران چه بود؟

بازتاب خبرسازترین رخدادها در فضای مجازی

دریادار سیاری از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس بازدید کرد

رفیق‌دوست: موافق ادامه جنگ پس از فتح خرمشهر بودم

لاوروف: تحریم تسلیحاتی ایران 27 مهر لغو می‌شود

امیرعبداللهیان: آمریکا حیثیت خود را از دست داد

آب پاکیِ تخت روانچی روی دست آمریکا

فعال اصلاح‌طلب: جریان اصول‌گرا فاقد چهره‌ای در قواره ریاست جمهوری است

جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی مسائل داخلی پارلمان

خبر امیر خانزادی از الحاقات جدید به نداجا

توییت ظریف درخصوص گفت‌وگو در شورای روابط خارجی نیویورک

امیرعبداللهیان: آمریکا‬⁩ در زورآزمایی با ایران‬⁩ حیثیت سیاسی‌اش را از دست داد

واکنش کمالوندی به اقدام نمایشی آمریکا

هشدار صریح ایران به آمریکا

ترامپ: شاید با دستور اجرایی جلوی رییس‌جمهور شدن بایدن را بگیرم!

ظریف: آماده تبادل زندانیان با آمریکا هستیم/ مساله ترور سردار سلیمانی بسته نشده است

خط و نشان جدید محسن رضایی برای آمریکا

وقتی خلبان عراقی هوس نبرد با فانتوم ایرانی را کرد

چرا نمی توان چهره ی جدیدی که احمدی نژاد می خواهد از خود بسازد را باور کرد؟

حمله قاسمی به یکجانبه‌گرایی آمریکا

حاج قاسم: شهید مهدی زین الدین قهرمان من است

رئیسی: آنچه که برای ما مهم است مسائل مردم است

حماسه تکاوران نیروی دریایی ارتش در جنگ تحمیلی

رضایی: انتقام سخت ایران تا اخراج آمریکا از منطقه ادامه دارد

لاوروف: واشنگتن درک نمی‌کند که امکان بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران وجود ندارد

واکنش کمالوندی به اقدامات مضحک آمریکا

رزمندگان دیروز و فرماندهان امروز

دیدار حماسه‌سازان دفاع مقدس با فرمانده کل قوا

گفت‌وگوی بن‌زاید و راب در لندن درباره ایران

توهمات نماینده آمریکا در سازمان ملل درباره بازگشت تحریم‌های ایران

پیام تسلیت رئیسی در پی درگذشت مادر شهید همت

روایت چین از انزوای جهانی آمریکا در موضوع تحریم ایران

ولایتی: فرهنگ ایثار، زمینه‌ساز تحقق وعده الهی در پیروزی است

جهانگیری: هفته دفاع مقدس را باید برای همیشه تاریخ، بزرگ داشت

بعد از 37 سال دوری مادر به دیدار فرزندش شتافت

رضایی: همه در کنار هم با محاصره اقتصادی آمریکا می جنگیم

ظریف به استانبول می‌رود

اولین عملیات عراق با هدف نابودی نیروی هوایی ایران چگونه پایان یافت؟

نگرانی آمریکا از جان عالی‌ترین فرمانده ارتش این کشور

پرده‎‌ای تکراری از شوی مضحک تبلیغاتی آمریکا علیه ایران

تمام واکنش‌ ها به فعال کردن «ساز و کار بازگشت به تحریم ها» از سوی آمریکا

سردار جوانی: تهدیدهای آمریکایی‌ها به مرور زمان غیر معتبر می‌شود

ظریف: برای مساله مذاکره شده، دوباره گفت‌وگو نمی‌کنیم

هوچی گری تکراری ترامپ علیه ایران

جزئیات جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه

ظریف به روسیه می‌رود

حاج قاسم به کتاب‌‌های درسی آمد

افشاگری رهبر انقلاب از نقشه شوم دشمن

درخواست رهبر انقلاب برای نزدیک شدن به دفاع مقدس از راه اندیشه

خوش خدمتی بلغارستان برای رژیم صهیونیستی