آریا جوان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: شیب بیکاری با سند سه ساله اشتغال کاهش یافت

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با فرماندار جدید شهرستان کنگاور گفت: حرکت بر اساس سند سه ساله اشتغال استان شیب بیکاری در سال های اخیر را کاهش داده است.

اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و فرماندهی انتظامی البرز تفاهم نامه همکاری امضا کردند

آریا جوان - به مناسبت هفته ناجا در استان البرز و به منظور همکاری دو جانبه در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، حمایت از تحکیم خانواده و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تفاهم نامه ای فی مابین مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و فرماندهی انتظامی استان البرز منعقد و امضا شد.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: نگاه نیروی انتظامی نسبت به امنیت،مبتنی بر رویکرد اقتصادی و اجتماعی است

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: فرمانده نیروی انتظامی استان و مجموعه تحت پوشش آن نسبت به امنیت، نگاهی همه جانبه اقتصادی و اجتماعی دارند.

معافیت مالیاتی موسسات و نهادهای خیریه غیردولتی در استان البرز

آریا جوان - مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از معافیت مالیاتی تمامی دستگاه‌های موضوع ماده۲۹ قانون برنامه ششم توسعه مانند نهادهای غیردولتی و بنیادها ، موسسات وخیریه های خصوصی که به هر شکل از اقشار آسیب پذیر در البرز حمایت می‌کنند بر اساس شرایط وضوابط اعلام شده، خبر داد.

شاخص های کارآفرینی در استان بوشهر پایش می شود

آریا جوان - مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: پایش شاخص های کارآفرینی بر اساس استاندارهای دیده بان جهانی کارآفرینی در حال انجام است

معاون روابط کار خبر داد: تشدید نظارت‌ بر دستورالعمل های بهداشتی در واحدهای تولیدی

آریا جوان - معاون روابط کار از تشدید نظارت‌ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در واحدهای تولیدی و صنعتی و ابلاغ آن به ادارات بازرسی کار اجرایی استان ها خبر داد.

خراسان شمالی می تواند دپارتمان ملی مهارت اصناف باشد

آریا جوان - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: استان خراسان شمالی می تواند دپارتمان ملی مهارت اصناف باشد تا بر اساس طرحی از سوی این استان بتوانیم اصناف در سطح کشور را ساماندهی کنیم.

۲۰۰۰ مورد بازرسی از واحدهای کارگاهی با اولویت کنترل شیوع کرونا در اردبیل انجام شد

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نزدیک به ۲۰۰۰ مورد بازرسی از سطح واحدهای کارگاهی با اولویت کنترل شیوع ویروس کرونا و صیانت از سلامت نیروی کار توسط بازرسان کار استان انجام شد.

طرح پرداخت یارانه دستمزد ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال شغل اولی ها است

آریا جوان - مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: طرح پرداخت یارانه دستمزد یکی از برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در راستای حمایت از کارفرمایان و نیروی کار شغلی اولی است که ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال شغل اولی ها و کارفرمایان است.

شرکت بیش از ۱۰۰ خانواده کارگر کردستانی در چهارمین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران کشور

آریا جوان - با فراخوان گسترده از جامعه کار و تولید استان کردستان، بیش از ۱۰۰ خانواده کارگری در چهارمین جشنواره مجازی تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران کشور شرکت کردند.

لزوم هم افزایی دستگاه های زیر مجموعه در ایجاد اشتغال و بهبود اقتصاد حاشیه نشینی

آریا جوان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در دیدار با مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید استان بر لزوم هم افزایی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز در ایجاد اشتغال و بهبود اقتصاد حاشیه نشینی استان تاکید کرد.

قدردانی مدیرعامل سازمان انتقال خون از شریعتمداری برای راه اندازی پویش اهدای پلاسمای خون

آریا جوان - "پیمان عشقی "، مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران در نامه ای تشکر آمیز به " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کارورفاه اجتماعی نوشت : معدودند مسئولین ارشد خارج از حوزه سلامت که نقش فنی و تخصصی سازمان انتقال خون ایران را که تنها سازمان حیاتی شناخته شده حوزه سلامت از منظرپدافند غیرعامل درکشور است را پاس دارند .

استان گیلان با ۷۱ درصد پرداخت تسهیلات کرونا به واحدهای آسیب دیده در رتبه اول کشور قرار دارد

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان به رتبه بندی استان های کشور در پرداخت تسهیلات حمایتی به بنگاه های آسیب دیده از کرونا اشاره کرد و گفت: استان گیلان با ۷۱ درصد پرداخت تسهیلات کرونا به واحدهای آسیب دیده در رتبه اول کشور قرار دارد.

خراسان شمالی پایلوت اجرای طرح ملی مهارت آموزی ویژه دانشگاه فرهنگیان قرار می گیرد

آریا جوان - معاون وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: خراسان شمالی را بعنوان پایلوت اجرای طرح ملی مهارت آموزی ویژه دانشگاه فرهنگیان معرفی می کنیم تا از این طریق سهم مهارت را به ۵۰ درصد ارتقا دهیم.

ثبت نام یکهزار و ۲۴۵ نفر در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی هرمزگان

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان سهیمه استان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغال خانگی را ۲ هزار و ۳۰۰ نفر عنوان و اضافه کرد: تاکنون یکهزار و ۲۴۵ نفر در سامانه ثبت نام کردند.

رئیس کمیته ارتقای بهره وری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بهروه وری انتخاب نیست، ضرورت است

آریا جوان - هدف از تشکیل کمیته ارتقاء بهره‌وری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهبود شاخص های بهره وری در حوزه های مختلف با رویکرد افزایش رضایتمندی ذی نفعان و مخاطبان است.

رئیس سازمان ملی بهره وری ایران : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جایگاه ویژه ای در موضوع بهره وری دارد

آریا جوان - وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،یکی از بزرگترین بنگاه دارهای دولت است که در بخش‌های مختلف با مدیریت بنگاه‌های اقتصادی زیرمجموعه خود نقش پررنگ و کلیدی را ایفا می کند .

با دستور فوری شریعتمداری تشکیل شد؛ کمیته ویژه اجرای فرمایشات رهبری در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

آریا جوان - به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جلسه با ستاد ملی کرونا ،" محمد شریعتمداری "، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور فوری تشکیل " کمیته ای ویژه " را در این وزارتخانه برای پیگیری دستورات معظم له صادر کرد .

شریعتمداری خبر داد: بهبود ۱۰ امتیازی شاخص های بهره وری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

آریا جوان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از بهبود ۱۰ امتیازی شاخص های بهره وری در این وزارتخانه خبر داد و آن را نشان دهنده همراهی و همکاری بخش های مختلف دانست و بر استمرار و بهبود این فرایند تاکید کرد.

۱۸۶ درخواست مشاغل سخت و زیان آور در قزوین تایید شد

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: ۳۹۱ درخواست تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان آور به کمیته مربوط در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ارسال شده بود که از این تعداد ۱۸۶ فقره، مورد تایید قرار گرفت.

۳۸۷ کودک کار در البرز ساماندهی شدند

آریا جوان - مدیرکل بهزیستی استان البرز از شناسایی و ساماندهی ۳۸۷ کودک کار در استان البرز در سال جاری از سوی بهزیستی خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: ترویج فرهنگ کارآفرینی با رویکرد مشاغل خرد و کوچک از اولویتهای اداره کل است

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ایجاد بستر مناسب و تقویت و گسترش فرهنگ کارآفرینی با رویکرد مشاغل خرد و کوچک در راستای ایجاد اشتغال پایدار، از اولویت‌های این اداره کل است.

نتایج ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی سال ۹۸ ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ها اعلام شد

آریا جوان - مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و دبیر کمیته های مدیریت عملکرد و سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم وزارت تعان، کار و رفاه اجتماعی اعلام نمود : گزارش تحلیلی نتایج ارزیابی عملکرد ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ها در ابعاد شاخص های عمومی و اختصاصی تهیه شد.

معاون افتصادی وزارت کار بر تسریع فرایند اجرای پروژه سنگ آهن فولاد خراسان تاکید کرد

آریا جوان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور در محل احداث کارخانه کنسانتره سنگ آهن «مجتمع فولاد خراسان» درسنگان و نشست با ذی نفعان و طرف های قرارداد این پروژه ، ضمن بررسی وضعیت موجود بر تسریع فرایند کار، تاکید کرد.

ثبت نام یکهزار و ۲۴۵ نفر در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی هرمزگان

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان سهیمه استان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغال خانگی را ۲ هزار و ۳۰۰ نفر عنوان و اضافه کرد: تاکنون یکهزار و ۲۴۵ نفر در سامانه ثبت نام کردند.

سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی : خدمت به خانواده شهداء و ایثارگران را وظیفه اصلی و افتخار می دانم

آریا جوان - حمید رضا پناه سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،به همراه هادی ابوی دبیر انجمن های صنفی کارگران استان و دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور در اولین روز کاری خود در جمع خانواده معزز سردار شهید برونسی حضور یافت و یاد و خاطره این شهید گرانقدر را گرامی داشت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خواستار شد: افزایش سهم‌بری مازندران از اعتبارات مشاغل خانگی

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خواستار افزایش سهم‌بری مازندران از اعتبارات مشاغل خانگی شد و گفت: باتوجه به درخواست تسهیلات تعداد قابل توجهی از متقاضیان مستقل و پشتیبان، این اعتبارات پاسخگوی نیاز استان در این بخش نیست.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: تشدید بازرسی‌‌ها از معادن مازندران در ایام کرونا ادامه دارد

آریا جوان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از عزم راسخ این اداره کل در ارتقاء ایمنی معادن و پیشگیری از حوادث شغلی در معادن زغال سنگ در سال ۹۹ خبر داد و گفت: کرونا تشدید بازرسی‌ها از معادن را متوقف نکرده است.

نرخ بیکاری تابستان گلستان به ۸ درصد رسید

آریا جوان - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری استان گلستان در تابستان سال ۱۳۹۹ به ۸ درصد رسید.

تشدید نظارت بر واحدهای تولیدی با گسترش شیوع ویروس کرونا در خراسان شمالی

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: نظارت بر واحدهای تولیدی استان جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت اقدامات پیشگیرانه به صورت مرتب انجام می شود.

طرح پرداخت یارانه دستمزد ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال شغل اولی ها است

آریا جوان - مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: طرح پرداخت یارانه دستمزد یکی از برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در راستای حمایت از کارفرمایان و نیروی کار شغلی اولی است که ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال شغل اولی ها و کارفرمایان است.

معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مازندران خبر داد: ۱۰ درصد بودجه مشاغل روستایی به مشاغل خانگی اختصاص می یابد

آریا جوان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص ۱۰ درصد بودجه مشاغل روستایی به مشاغل خانگی خبر داد.

بازدید معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طرح های اشتغال روستایی مازندران

آریا جوان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درجریان سفر یک روزه خود به استان مازندران،ضمن بازدید از چند طرح و مجموعه ورزشی،گلخانه ای و درمانی که از تسهیلات روستائی بهره مند شده اند، از نزدیک روند آماده سازی، پیشرفت و اجرای این پروژه ها را بررسی کرد.

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری تشریح کرد: شروط لازم برای دریافت بیمه بیکاری برای افراد دارای قرارداد کار مدت معین

آریا جوان - مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یکی از شروط لازم برای دریافت بیمه بیکاری افراد دارای قرارداد کار موقت را داشتن حداقل یک سال سابقه کار در آخرین کارگاه دانست.

لیلازدر گفت و گو با برنا : همسان سازی حقوق بازنشستگان،مهمترین حرکت اقتصادی دولت در سال ۹۹

آریا جوان - یک تحلیلگر سرشناس مسائل اقتصادی و سیاسی با اشاره به موفقیت دولت در همسان سازی حقوق بازنشستگان این حرکت را سبب افزایش تاب آوری ایران در برابر تحریم های ظالمانه دانست و ضمن تشکر از دولت به ارائه برخی پیشنهادات پرداخت.

پیام شریعتمداری به چهارمین جشنواره ورزشی کارگران ؛ ورزش، اهرمی موثر در افزایش بهره وری سازمانی است

آریا جوان - محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به چهارمین جشنواره ورزشی ،تفریحی، خانوادگی کارگران کشور که به صورت مجازی برگزار می شود، ورزش را اهرمی موثر در افزایش بهره وری سازمانی و یکی از روش های مطرح در توسعه فعالیت های جوامع دانست.

رضوی : جریان داده از بخش های مختلف سازمان باید مبنای برنامه ریزی قرار گیرد

آریا جوان - رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : جریان داده از بخش های مختلف سازمان باید مبنای برنامه ریزی قرار گیرد و داده ها با پردازش های مختلف به اطلاعات مناسب و کاربردی تبدیل می شود.

یادواره شهدای کارگری در زاهدان برگزار شد

آریا جوان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: هر مراسمی که به یاد شهدا برگزار می شود تداعی کننده راه، ایثارگری‌ها و شهادت طلبی شهدا است و این خود کمتر از شهادت نیست.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: نقش مشاغل خانگی در افزایش ایجاد اشتغال موثر است

آریا جوان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در ۲۴ استان در حال اجراست، گفت: اجرای این طرح نقاط قوت فراوانی، نظیر شناسایی فرصت‌ها و مزیت‌های استان، اعطای تسهیلات به پیشرانان جهت تهیه تجهیزات برای گسترش و توسعه کاربرای استان دارد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سمنان: توسعه روستاها در گرو حمایت از تعاونی هاست

آریا جوان - اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با علی اصغرخانی نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.

ساير مطالب

قیمت اقلام اساسی را می‌دانم، از مردم عذرخواهی می‌کنم/فیلم

جباری: دربی‌های جام حذفی حساس تر است

خانی: اکران آنلاین هزینه تولید فیلم را برنمی‌گرداند / "دوزیست" آبان روی پرده سینماها می‌رود

امیدهای سخنگوی سابق وزارت خارجه در محل ماموریت جدید

محمدرضا خاکی: ماشین ترجمه نمی‌تواند ظرافت‌های زبانی، مفاهیم فکری و فلسفی بیافریند / فقدان قانون در عرصه نشر ترجمه موجب مسایل زیان‌باری در حوزه فرهنگ شده است

اما و اگرهای رعایت پروتکل های بهداشتی در کنکور سراسری/ وزارت علوم در روز نخست آزمون نمره قبولی گرفت؟

جباری: دربی پیشکش، استقلال امتیاز نقد بوشهر را بچسبد

نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99

صادق رشیدی: اوضاع کتاب‌های ترجمه شده از نظر کیفی و نوع محتوا مطلوب نیست / در مسیر ترجمه هیچ‌گونه سیاست فرهنگی روشنی براساس نیازهای جامعه وجود ندارد

معاون ارزشیابی سازمان سینمایی: صدور مجوز در شبکه نمایش خانگی با ارشاد است

محمد شهبا: در عرصه ترجمه به ویراستاران متخصص احتیاج داریم / برخی مخاطبان به اسم مترجم بیشتر از نویسنده اعتماد می‌کنند

هشدار وزارت بهداشت درباره تبلیغات پیش فروش واکسن کرونا

کارگردان «شنای پروانه»: اگر مخاطب نباشه بی‌مایه فطیره!

روح‌الامینی با تکذیب یک مصاحبه: ودیعه مسکن نگرفته‌ایم

منوچهر هادی: موفقیت فیلم‌های من در گیشه حساب و کتاب دارد!

سیدعلی صالحی: از بحران بیماری عبور کرده‌ام

شریعتمداری: آقای ماکرون، قُمپز در نکن!

هیچ جایگزین عادلانه‌ای برای حذف کنکور وجود ندارد ‌

واعظی: در روزهای پایانی تحریم قرار داریم

جهانگیری: ابعاد فاجعه بار انفجار بیروت منطقه و جهان را تکان داد

آیسان شیوا: تحریم‌ها مانع فعالیت بین‌المللی فعالان مد و لباس استان آذربایجان شرقی شده است

پرداخت وام 10 میلیونی به خبرنگاران

مجتبی ویسی: اگر ترجمه نباشد در پوسته خودمان باقی می‌مانیم / باید نظم و انضباطی در حوزه ترجمه برقرار شود

مهاجرت از جهان نوشتاری به دنیای تصویر / روایت اکرم احمدی توانا از نمایشگاه "کلمه به کلمه" در پروژه‌های آران

فعال اصلاح‌طلب: نماینده باید بتواند بدون ترس و لکنت نقد کند

احتمال اعمال سخت گیرانه‌تر مقررات ستاد کرونا در تهران/سناریوهای آغاز سال تحصیلی از زبان وزیر کشور

مدیر روابط عمومی صدا و سیما: به رئیس جمهور توهین شد خبری هم از قطع بودجه نیست

حاج علی‌اکبری: نماز جمعه را برای حفظ سلامت مردم تعطیل کردیم

فریدون مجلسی: کره جنوبی بدون آمریکا گداخانه‌ای مثل کره شمالی است

موسوی: هر چقدر زودتر کرونا بگیریم، بهتر است

لیلا حاتمی: دیگه آینده‌ای برایم در سینما نمانده است

رضایی: هیچ اقدامی بی‌پاسخ نمی‌ماند، چه آمریکا باشد چه رژیم‌صهیونیستی

حریرچی: 20 درصد متوفیان روزانه در کشور از بیماری کرونا است

دستیار رئیس مجلس: مسئولان قضایی در حال پیگیری تهمت‌های میرسلیم به قالیباف هستند

رهامی: شاید اصلاح‌طلبانی که هیچگاه تایید نمی شدند، 1400 تایید شوند

سعید لیلاز: توافق با چین مانع تکرار ترکمنچای های دیگر است

توضیح همتی درباره آینده قیمت دلار

مانی رهنما: ما به طور کل مهاجرت نکردیم / فیلم

قاضی‌زاده هاشمی: طرح شایعه "واگذاری کیش به چینی‌ها" در جهت توقف قرارداد ایران و چین است

احمدی: اکران آنلاین باید دارای یک نظام‌نامه مشخص باشد / سه فیلم آماده اکران دارم

تعطیلی یک هفته‌ای فعالیت‌های فرهنگی و هنری در پی شیوع کرونا

ناگفته‌های سید ضیاء هاشمی درباره مصاحبه با دریادار سیاری و رفتن از ایرنا

کاهش ازدواج و افزایش طلاق طی 8 سال اخیر

علی ابراهیمی: ای کاش پدر رومینا "عطر داغ" را دیده بود

رمضانی: دوستان، بازی خطرناکی را شروع کرده‌اند

وزیر بهداشت: اگر فشار بیاورند ناگفته‌ها را می‌گویم

نمازی: اغلب تهیه‌کنندگان سینما فیلمنامه را نمی‌شناسند / در حق نویسندگان اجحاف می‌شود

اظهارات معاون ظریف؛ از پرونده ترور حاج قاسم تا توافق با چین

رعایت پروتکل‌های بهداشتی تنها راه مقابله با کرونا

علی ضیا: جوانی‌مان با احمدی‌نژاد و روحانی رفت

مرتضوی: مشهد به قطب موسیقی رپ در کشور تبدیل شده

واگذاری یا اجاره کوچکترین جزیره ایران خلاف قانون اساسی است / قرارداد ایران و چین در مجلس دهم مطرح نشد

وزارت خارجه: آمریکا ثروت مردم خود را صرف ماجراجویی می‌کند

وزارت خارجه: رایزنی‌های ایران با هدف صلح وثبات در افغانستان انجام می‌شود

در صورت رعایت نکردن مسائل بهداشتی تا آخرین نفر به کرونا مبتلا خواهیم شد

وزیر بهداشت: همواره نگران اوج کرونا در مشهد هستم

اصلاح شاخص بورس به نفع بازار و سهامداران است

انتصار: بهترین زمان مذاکره با آمریکا داشتن تعادل اقتصادی و انسجام سیاسی است

مهسا جاور: من و همسرم می‌خواهیم در یک بازی آسیایی دیگر با هم باشیم

آقاتهرانی: با فیلتر کردن اینستاگرام راه به جایی نمی‌بریم

گردانندگان سایت‌های تقلب امتحانی به پلیس فتا معرفی می‌شوند

فلاح: عزم جدی وزارت ورزش و مدیران سرخابی‌ برای انجام خصوصی‌سازی در موعد مقرر است

جهانگیری: تجربه دوران کرونا نشان داد بسیاری از مقررات زائد هستند

تعریف فریدون جیرانی از بازی و نظم باران کوثری

رونمایی صوفی از گزینه حداکثری اصلاح‌طلبان برای انتخابات 1400

درآمد کم چه تاثیراتی بر زندگی مشترک می گذارد؟

احمد خاتمی: کسی که دم از مذاکره بزند ضد خط امام و رهبری قرار دارد

جهانپور: دکتر سلطانی فر بررعایت پروتکل های ابلاغی ستاد ملی کرونا تاکید دارند/وزارت ورزش تاکنون اقدامات به هنگامی را با تشکیل ستاد مقابله با کرونا انجام داده‌است

محمد نشاط: اکران آنلاین بازوی کمکی سینما است / "بهت" پس از دو سال اکران شد

واکنش صادق زیباکلام به قتل وحشتناک رومینا اشرفی توسط پدرش

تبعات ازدواج با مرد شکاک

سفر پرماجرای نفتکش‌های ایرانی از زبان کاپیتان نفتکش فورچون

آرش فصیح: تعادلی میان رشد کمی نیروی انسانی و فضاهای فعالیت هنری برقرار نیست / صیانت از استقلال مشاغل هنری نادیده گرفته نشود

سلیمی‌نمین: احمدی‌نژاد بدنبال تخریب قالیباف است