پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

نشانه ی رسیدن به آخر یک رابطه عاشقانه دختران

نشانه ی رسیدن به آخر یک رابطه عاشقانه
  بزرگنمايي:

آریا جوان -
نشانه ی رسیدن به آخر یک رابطه عاشقانه
٦٨٥
١
نمناک / اگر فکر می کنید که زندگی کردن نیازی به مهارت ندارد و همه ما ذاتا می دانیم چگونه زندگی کنیم در اشتباهید. در زندگی همه ما به دلیل نداشتن مهارت ، مسائلی پیش می آید که موجب دعوا و سرد شدن رابطه عاطفی می شوداگر این مسائل را نا دیده بگیرید و به علت دوست داشتن طرف مقابلتان از این رفتارها به سادگی بگذرید و آنها را برای خودتان توجیه کنید ، دچار مشکل می شوید زیرا برای حل برخی از مسائل باید دست از رابطه بکشید.
در ادامه علائمی را که نشان می دهد رابطه عاشقانه به انتهای خط رسیده و با هیچ مهارتی امکان بازسازی آن وجود ندارد را آورده ایم.
تغییر دادن خود برای شاد کردن طرف مقابل
همه ما هنگام آشنایی با فردی جدید ، باید کمی تغییر کنیم اما نه اینکه برای راضی کردن او هسته وجودی خودمان را تغییر دهیم . اگر در رابطه با طرف مقابل خود مجبورید ارزش ها، اعتقادات و حتی طرز لباس پوشیدنتان را تغییر دهید، بدانید که مشکلی وجود دارد.
اگر مجبورید برای حفظ رابطه همه کلماتی که به زبان می اورید را چندبار ویرایش کنید و چندین بارهمه رفتار و اعمالتان را ارزیابی کنید، دست از این رابطه بکشید.
علاقه نداشتن خانواده و همه دوستان
اگر تمام اعضای خانواده و دوستانتان از نامزد شما راحت نیستند و از او خوششان نمی آید، بدانید که مشکلی وجود دارد پس روی رابطه تان بازنگری داشته باشید البته ممکن است این علاقه نداشتن آنها به علت عدم شناخت او باشد که در این مورد لازم به قطع رابطه نیست.
انتقاد و گله و شکایت
اگر طرف مقابلتان دید منتقدانه دارد و به موفقیت های زندگی شما همیشه با عینک بدبینی و انتقاد نگاه می کند به طوری که سبب پایین آمدن اعتماد به نفس شما می شود ، با او در این رابطه صحبت کنید. مقایسات و انتقادات علاوه براثر گذاشتن بر اعتمادبه نفس شما ، سلامت رابطه تان را به خطر می اندازد.
شک داشتن به طرف مقابلتان
اگر وقتی پیش نامزدتان نیستید و دائم به فکر این هستید که او کجاست و چه می کند و نسبت به او شک و تردید دارید ، هیچوقت نمی توانید با هم کنار بیایید پس از آن رابطه بیرون بیایید و به دنبال کسی باشید که بتوانید به او اعتماد کنید زیرا شک آفت زندگی زناشویی است و آن را ویران می کند.
گرفتن تصمیمات بزرگ رابطه توسط نامزدتان
اگر همیشه طرف مقابلتان برایتان تصمیم می گیرد و شما همیشه تابع او هستید مثلا وقتی همدیگر را می بینید که او امکانش را داشته باشد و فقط به جایی می روید که او می خواهد و تنها با دوستان و خانواده او معاشرت می کنید و او به مراوده با دوستان شما علاقه ای ندارد ، بهتر است دوباره رابطه تان را ارزیابی کنید.
بروز مشکلات و تفاوت های جنسی
ارتباط جنسی خوب و باکیفیت برای بادوام شدن ازدواج و رابطه ضروری است پس اگر همسرتان از لحاظ تمایلات جنسی با شما تفاوت دارد، پیش مشاور جنسی بروید تا با ارائه راهکارهای او زندگی جنسی شما بهتر شود.
توافق نرسیدن درمورد میزان مناسب رابطه
اگر نامزدتان همیشه می خواهد با شما در ارتباط باشد اما شما به دنبال زمانی برای تنهایی هستید و او همیشه از اینکه وقت کمی را با هم می گذرانید ، گله می کند و در کل درمورد میزان مناسب این تماس ها به توافق نمی رسید، حتماً مشکلی وجود دارد بهتر است در رابطه تان بازبینی کنید .
مسئول شادی و خوشبختی طرف مقابل شدن
اگر طرف مقابلتان برای ایجاد تعادل احساسی خود شدیداً به شما تکیه می کند. اگر هنگام نا امیدی یا خشم کاری می کند که احساس کنید شما مقصرید، تا او را از این وضعیت بیرون بیاورید.
اگر کارهایتان برای درست کردن این اوضاع موجب بدتر شدن حال طرفتان می شود ، باید زنگ هشدارتان به صدا دربیاید و بلافاصله از این رابطه بیرون بیایید.
کنترل کردن کارهای شما توسط نامزدتان
اگر طرف مقابل شما کارهایی که انجام می دهید مانند زمانی که با خانواده و دوستانتان می گذرانید، مسائل مالی و حتی لباسی که می خواهید بپوشید و یا آرایش تان را کنترل می کند باید آن را جدی بگیرید زیرا این می تواند مهمترین علامت هشدار باشد.
فکردن مکرر به اشتباه بودن رابطه
اگر همیشه فکر می کنید که در رابطه اشتباهی قرار دارید اما این شک تردید را نا دیده می گیرید و به نشانه های درست نبودن رابطه را نادیده می گیرید ، این کار بعدها باعث پشیمانی تان خواهید شد پس باید نسبت به مشکلات و نگرانی های رابطه تان دقیق باشید و با طرفتان قبل از اینکه صدمه ببینید، در مورد آنها صحبت کنید و چیزهایی در رابطه که شما را اذیت می کند در ذهنتان بسپارید و در صورت پیش آمدن دوباره آنها از رابطه خارج شوید.
حامی و پشتیبان نبودن شریک عاطفی تان
شریک عاطفی شما باید در دوران حرفه ای و کاری شما و در سلامت روانی و فیزیکی شما و در رابطه ی شما با خانواده و دوستان حامی شما باشد. پیش از این هم در بخش روابط عاطفی نمناک گفتیم که اگر شریک عاطفی تان در زمان های سختی پشتیبان شما نیست این رابطه ارزش ادامه دادن ندارد.
رنج آور شدن رابطه
رابطه باید موجب شادی و شور در شما شود پس اگر عصبانی و ناخشنود و افسرده هستید و شادیهای رابطه را در گذشته می جویید مطمئن باشید که این شخص برای شما مناسب نیست و به رابطه پایان دهید.
متفاوت بودن ارزش ها و عقاید
تفاوت در اصول، رابطه را در سراشیبی سقوط به پیش می برد. اگر در ابتدای رابطه با عقاید متفاوت بو ده اید و سعی در تغییر عقایدتان گرفته اید اما نتوانسته اید عقاید خود را تغییر دهید ، ادامه این رابطه اشتباه است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

سندروم سیندرلا در کمین زنان ایرانی!

آویز کاغذی برای دیوار اتاق

مراقب آرامش روح و روانت باش

ساخت الماس با هنر اوریگامی

ایمن کردن مکان های خطرناک خانه برای کودک

عاقبت بیوه های ناصرالدین شاه بعد از ترور او

زندگی زناشویی؛ یکی درون‌گرا و دیگری برون‌گرا

جدیدترین مدل های زمستانه برای لاک ناخن

مدل مویی جدید برای عروسی و مجالس مهمانی

یعنی چی داره در گوشش میگه؟

کودک آزاری چیست و چه عواقبی دارد؟

طراحی های فوق العاده ناخن با چند رنگ لاک

پشیمانیِ زنی که تغییر جنسیت داد

جادوی دکمه ها در دستان شما

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب می کند

چند ترفند برای کم پول خرج‌کردن

داروهای خانگی و سنتی درمان کننده زردی نوزاد هست؟

راه های درمان کم رویی کودکان

آموزش دوخت پادری با پارچه های بازیافتی

فقط به حرف‌هاش گوش بده، همین!

گلدوزی، هنری که فراموش نمی شود

دکوراسیون خانه 80 متری

آموزش ساخت اسباب بازی با مواد بازیافتی

شما هم زود پسرخاله می‎شوید؟

چهار اشتباه متداول در استفاده از شمع

باور‌های نادرست درباره قاعدگی

نمی‌دانم چرا هر روز بیشتر روی شوهرم حساس می‌شوم!

آموزش شنیون موی عروس برای مجلس نامزدی

تصمیم خوب «بیژن بنفشه‌خواه» برای اوقات فراغتش!

با جوراب، عروسکی فانتزی بسازید!

آموزش تصویری تعویض پوشک نوزاد

صبح ها لبخندی بچسبانید گوشه لبتان

عواقب ورزش کردن با آرایش

اصول نگهداری از گل ها در فصل پاییز و زمستان

علت روشن نماندن شعله اجاق گاز چیست؟

چطور همکاری و کارگروهی را به کودکم بیاموزم؟

قصه شب/ نیکا و داداشی قسمت «دنبالم بیا»

چگونه خانه را برای به دنیا آمدن فرزند جدید آماده کنیم؟

کودکی که برای اولین بار صدای مادرش را شنید

کلکسیون چکمه زنانه

تزیین میز شب یلدا به روش سنتی و ساده

آموزش دوخت دامن توتو برای شب یلدا

خلاقیت در گلدوزی با دست

او عاشق شما نیست

چگونه عشق سابق خود را فراموش کنیم؟

استایل کژوال چیست؟

تزئین شمع با گل خشک برای چراغانی شب یلدا

تیپ و استایل چهره‌های ایرانی؛ زنان چکمه پوش!

ریحانه ارمغانی؛ اولین دختر های‌لاینر ایران

لحظاتی شاد با خاطره‌های بامزه خانومانه