پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

جواهراتی برای ترویج تغذیه با شیر مادر دختران

جواهراتی برای ترویج تغذیه با شیر مادر
  بزرگنمايي:

آریا جوان -
جواهراتی برای ترویج تغذیه با شیر مادر 6
٢٨٨
١
تابناک با تو / یک طراح جواهرات روش جدیدی برای تولید محصولات خود به ویژه گردنبند و دستبند در پیش گرفته و برای ترویج و خاطره سازی از تغذیه با شیر مادر آن‌ها را تولید می‌کند.
«ملانیا کیِپل» طراح جواهرات از دویسبورگ آلمان، چند قطره از شیر مادر را با سبکی خاص، داخل زیورآلات قرار می‌دهد تا به مادران خاطره‌ای از دوران شیردهی به نوزادان را هدیه داده و در قالب جواهراتی زیبا و کاملاً شخصی برای همیشه ماندگار نماید.
مادران متقاضی، چند قطره از شیر خود را به طراح می‌فرستند. کیپل آن را خشک می‌کند و با ماده صمغی «رزین» و مواد سفت کننده دیگر می‌آمیزد و در نهایت همه قطعه را کامل می‌کند، او از مو و یا تکه ار از بند ناف هم ممکن است استفاده کند.
ایده کیپل بسیار محبوب شد و مورد توجه طیف گسترده‌ای از زنان قرار گرفت. او گفت: این استقبال او را به انتخاب مشتریان بعدی خود سوق می‌دهد. هر ماه ملانیا کیپل حدود 1000 درخواست دریافت می‌کند، اما می‌تواند حدود 60 درخواست را اجرا کند. قیمت هر یک عدد از 45 تا 1100 یورو است.
استقبال از این ایده مانع انتقاد از کیپل در فضای مجازی نشد، منتقدان ایده را به طور کلی نفی کرده و آن را چندش آور توصیف کردند، در حالیکه برخی دیگر احساس می‌کنند که این طراح مادرانی را که شیردهی طبیعی را رد می‌کنند را کوچک شمرده و نادیده می‌گیرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield