پایگاه خبری تحلیلی آریا جوان

آخرين مطالب

هواوی میت 20 پرو مجددا با بریدگی بزرگ و نمایشگر خمیده رویت شد نوآوري

هواوی میت 20 پرو مجددا با بریدگی بزرگ و نمایشگر خمیده رویت شد
  بزرگنمايي:

آریا جوان - به فاصله کوتاهی پس از افشای تصویری از پنل هواوی Mate 20 Pro، این گوشی مجددا در تصویری دیگر با نمایشگر بریده و لبه‌های خمیده رویت شد.

پس از افشای تصویری از پنل جلوی هواوی میت 20 پرو ، اکنون مجددا تصاویر دیگری منتشر شده‌اند که این گوشی را با بریدگی و نمایشگر خمیده نشان می‌دهند. آن‌طور که دیده می‌شود، این دستگاه در جعبه‌ای محافظ بسته‌بندی شده است تا طراحی آن توجه دیگران را جلب نکند؛ اما بریدگی و لبه‌های خمیده‌ی گوشی به‌وضوح قابل مشاهده هستند. Huawei Mate 20 Pro</h4>">
Huawei Mate 20 Pro</h4>">
Huawei Mate 20 Pro</h4>">

تا این لحظه، براساس شایعات و افشاگری‌های مختلف، هواوی میت 20 از نمایشگری مسطح با بریدگی قطره‌ای بهره می‌گیرد؛ اما نمایشگر میت 20 پرو حاوی یک بریدگی نسبتا بزرگ (احتمالا برای میزبانی از فناوری تشخیص چهره) و لبه‌های خمیده همچون پرچمداران گلکسی سامسونگ است. این اطلاعات روز پنجشنبه با افشای وضوح جزئیات مربوط به وضوح تصویر مختلف میت 20 و میت 20 پرو مشخص و تایید شدند و بر همین اساس، گوشی نخست از نمایشگر 18.7:9 با وضوح تصویر 2244 × 1080 پیکسل و گوشی دوم از نمایشگر 19.5:9 با وضوح تصویر 3120 × 1440 پیکسل بهره خواهد گرفت. هواوی ، پرچمداران Mate 20 خود را در 16 اکتبر (24 مهر) در شهر لندن معرفی خواهد کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield