آریا جوان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

همزمان با افتتاح ایستگاه‌های مترو باید قطار وارد خطوط شود

آریا جوان - شهر: معاون شهردار تهران با اشاره به تأمین منابع مالی برای تزریق به کارخانه واگن سازی تهران، گفت: با فعالیت این کارخانه هزار جوان مشغول به کار می‌شوند و از همه مهم‌تر سالانه ۱۰۰ الی ۲۰۰ واگن می‌تواند وارد چرخه ریلی تهران شود.

آغاز برنامه های شادستان ۱۴۰۰ در منطقه ٣

آریا جوان - برنامه شادستان ۱۴۰۰ همزمان با جشن های دهه کرامت به منظور افزایش روحیه شادی و نشاط در بین شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهرداری منطقه ۳ تهران آغاز شد.

پیشگیری از خطا با سامانه هوشمند محیط زیست تهران

آریا جوان - رییس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: راه اندازی سامانه هوشمند محیط زیست شهر تهران، آمایش سرزمین را به معنای واقعی در بر می‌گیرد. این سامانه و مرکز فصل نوینی در مدیریت شهر تهران است و با تهیه این داشبورد در مدیریت دچار خطا نمی شویم و با این شرایط استفاده حداکثری از داده ها می تواند یک راهبرد مهم باشد.

تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران شهری از اطلاعات رصدخانه استفاده کنند

آریا جوان - شهر:کسانی که در سطح شهر تصمیم‌سازی و تصمیم گیری می‌کنند باید از اطلاعات موجود در رصدخانه شهری در حوزه‌های مختلف استفاده کنند؛ چرا که این اطلاعات به تصمیم‌گیری‌های آینده در شهر کمک می‌کند.

فصل جدیدی از تولید اطلاعات در تهران را شاهد هستیم

آریا جوان - شهر: شهردار تهران گفت: فصل جدیدی از تولید اطلاعات به وجود آمده است و باید به گونه ای مدیریت شود که داده ها به تولید اطلاعات منجر شود تا تصمیم سازی و تصمیم گیری را برای مدیران میسر کند.

فعال شدن خانه های محیط زیست در سراهای محلات

آریا جوان - شهر: مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: درخصوص استفاده از خانه های محیط زیست در سراهای محلات فرهنگ سازی شده و فعال کردن این خانه ها انجام شده است.

توجه به محیط زیست در برنامه های شهر هوشمند

آریا جوان - شهر: مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران گفت: در تمام برنامه‌های شهر هوشمند، توجه به محیط زیست به صورت جدی دنبال می شود و از پنج برنامه اصلی تعریف شده برای شهر هوشمند یک مورد را به محیط زیست و انرژی اختصاص دادیم.

اجرای طرح پاکسازی جنگل کارا در منطقه ۲

آریا جوان - سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲ تهران گفت: به منظور حفاظت از حریم باغات درکه ، طرح پاکسازی جنگل کارا انجام شد .

تداوم همکاری ستادهای مدیریت بحران مناطق در اجرای طرح واکسیناسیون کرونا

آریا جوان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر انجام همکاری کامل و پشتیبانی ستادهای مدیریت بحران مناطق ۲۲ گانه در اجرای هر چه بهتر طرح واکسیناسیون کرونا تاکید کرد.

اخطار به اماکن پرخطر در محدوده خلازیر

آریا جوان - طرح شناسایی اماکن پرخطر محدوده منطقه ۱۹ با صدور اخطار به صاحبان مشاغل غیر مجاز در محدوده خلازیر در حال اجرا است.

تحقق عدالت عمرانی در حریم منطقه ۱۸ شهرداری تهران

آریا جوان - با حضور سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران، علیرضا صادقی مدیر کل حریم شهرداری تهران، علی شهابی رییس حوزه قضایی بخش چهاردانگه و جمعی از مدیران شهرداری تهران، آیین آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه های توسعه محلی حریم منطقه ۱۸ برگزار شد.

بازدید رییس و اعضای کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از رصد خانه شهر تهران

آریا جوان - رییس و اعضای کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به همراه پیروز حناچی شهردار تهران عصر روز سه شنبه اول تیرماه ۱۴۰۰ از رصد خانه شهر تهران بازدید به عمل آوردند.

زیان ۱۰۰ میلیاردی شهرداری از تعطیلی کرونایی اماکن ورزشی

آریا جوان - شهر: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: شهرداری این مدت مشغول تعمیر و بازسازی مراکز ورزشی بود، اما با بحران شدید مالی روبرو بود. شهرداری در این حوزه از بالای ۱۰۰ میلیارد تومان زیان کرد.

رصد خانه تهران مرکز دانایی شهر است

آریا جوان - شهر : شهردار تهران گفت: داده های ارائه شده در رصد خانه شهر تهران قدرت تصمیم گیری و هوشمندی مدیران شهری را افزایش می دهد.

برگزاری جشن شکرانه حضور و پیروزی ملت ایران در میدان آزادی

آریا جوان - همزمان با شب ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع)، حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه۹، نسبت به برگزاری مراسم جشنی در تپه شماره۲ واقع در ضلع جنوب شرقی میدان آزادی اقدام کرد.

پیاده‌راه قسمت هفتم/شقایق دهقان

آریا جوان - در قسمت هفتم برنامه پیاده‌راه، شقایق دهقان بازیگر سینمای و تلویزیون مهمان این برنامه بود.

داده محوری سبب انتفاع شهر و شهروندان می شود

آریا جوان - شهر: مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران گفت: داده محوری از موضوعات مطرح در حوزه فناوری است که سبب می شود شهرداری، شهروندان و بخش های خصوصی و دولتی از آن نفع ببرند؛ داده هایی که پیش بینی از آینده ارائه‌ می کند.

اجرای ۶۰ هزار متر مربع روکش مکانیزه آسفالت در منطقه ۷

آریا جوان - شهردار منطقه ۷ از اجرای ۸۰۰۰ تن عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت به مساحت ۶۰ هزار متر مربع در شریان های اصلی و فرعی این منطقه در ۳ ماهه اول سال ۱۴۰۰ با هدف ارتقا کیفی، بهسازی معابر و تسهیل در عبور مرور شهروندان خبر داد.

رکاب زنی شهردار منطقه۲۱ در شهرک دانشگاه

آریا جوان - شهردار منطقه۲۱ با همراهی معاونین، مدیران و شهرداران نواحی از محدوده شهرک دانشگاه تهران با هدف پایش وضعیت نگهداشت شهر و بررسی نقطه به نقطه این شهرک مسکونی بازدید کرد.

از رکاب‌زنی تا انتقال خون

آریا جوان - پیروز حناچی، شهردار تهران در ادامه پویش سه شنبه های بدون خودرو و برای اهدای خون با دوچرخه تا مرکز انتقال خون را رکاب زد.

بهبودی ترافیک بهرود

آریا جوان - به منظور بهبود و تقویت شبکه های ارتباطی درون شهری و ساماندهی ترافیک میدان بهرود ، پل شقایق در حال احداث است.

اجرای پیاده راه سازی در ضلع شمالی میدان شیخ بهایی

آریا جوان - به منظور افزایش تعاملات اجتماعی ـ فرهنگی، ایجاد مقیاس های انسانی در عرصه های عمومی، تثبیت و تقویت برخی کاربری ‌ها و مسائل اقتصادی و گسترش ارتباطات، پیاده راه سازی در ضلع شمالی میدان شیخ بهایی اجرا شد.

کنترل کرونا در منطقه ۱۹ حاصل هم افزایی ارگان های مختلف است

آریا جوان - نشست فصلی ستاد مدیریت بحران منطقه ۱۹ با حضور شهردار، مدیران شهرداری و نمایندگان نهادهای خدمات رسان شهری با محوریت افزایش تعامل برای جلوگیری از بروز بحران های احتمالی در محدوده این منطقه برگزار شد.

افزایش ۲۰۰ درصدی توسعه دوچرخه سواری

آریا جوان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ از افزایش ۲۰۰ درصدی توسعه و احداث مسیر دوچرخه سواری ظرف مدت یک سال در سطح معابر منطقه ۱۷ خبر داد.

آمار شرکت در انتخابات نیازمند تجزیه و تحلیل کارشناسی است

آریا جوان - نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مردم تشخیص می‌دهند در هر دوره چه کسانی در شورای شهر حضور پیدا کنند، گفت: جا دارد آرای داده شده، آمار کسانی که شرکت نکرده‌اند و مجموع تعداد آراء توسط دلسوزان نظام تجزیه و تحلیل شود و سیاست‌های نظام به‌گونه‌ای باشد که روزبه‌روز شاهد شکاف بین شهروندان و متصدیان امور و نظام نباشیم و تلاش شود که اگر فاصله‌ای ایجاد شده، کمتر شود.

محمودیه در مسیر تغییر

آریا جوان - شهر: محمودیه از اولین مناطق شمیران بود که در دهه ۵۰ میلادی توسط افراد ثروتمند و با نفوذ برای زندگی انتخاب شد. اما با وجود ساکنین ثروتمندش جلوه و زرق و برق اغراق آمیزی به خود نگرفت، چون ساکنین محله سرمایه خود را در خانه های شان هزینه نکردند. اما در چند سال اخیر با تغییر شکل الگوی شهرسازی محله، بافت قدیمی آن نیز تا حدودی دستخوش تغییر شده است.

از اجرای طرح «سلامت یار» تا هزینه های پنهان سراهای محلات

آریا جوان - شهرداری تهران خود را موظف دانسته که در ایام پاندمی کرونا در کنار شهروندان باشد، همه زیرساختهای خود را در اختیار آنان قرار دهد و با فعالیتهای اجتماعی و هزینه هایی که در سطح شهر انجام می دهد بخشی از بار روانی روی دوش شهروندان و نیازهای آنان در شهر را در حوزه های سلامت روان و فرهنگی و اجتماعی کم کند.

بررسی دستورالعمل افزایش ضریب ایمنی مترو

آریا جوان - معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از بررسی دستورالعمل افزایش ضریب ایمنی مترو خبر داد.

مسابقه مجازی عطر رضوی

آریا جوان - به همت معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۱۷ مسابقه مجازی "عطر رضوی" برگزار می شود.

ویژه برنامه های بزرگداشت دهه کرامت در بوستان بانوان منطقه۲۱

آریا جوان - همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر، "طرح دختران شهر تهران" مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی اداره کل امور بانوان معاونت اجتماعی و فرهنگی‌شهرداری تهران با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در بوستان بانوان‌ منطقه۲۱ برگزار شد.

اولین تریبون شهرداری منطقه ۱۳ رسما آغاز به کار کرد

آریا جوان - با توجه به افتتاح سکوی شهروندی در مراسمی با حضور اعضای شورای شهر تهران و شهردار منطقه ۱۳، اولین تریبون شهرداری منطقه ۱۳ امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ماه رسما همزمان با جلسه ملاقات مردمی آغاز به کار کرد

اتصال مسیر دوچرخه منطقه ۱۴ تهران به مناطق همجوار

آریا جوان - شهردار منطقه ۱۴ شهر تهران از توسعه رینگ دوچرخه‌سواری و اتصال این منطقه به سه منطقه ۱۲، ۱۳ و ۱۵ پایتخت به منظور ایجاد بستر مناسب و ارتقای فرهنگ دوچرخه‌سواری خبر داد.

اصلاح هندسی تقاطع آیت الله سعیدی - هاشمی

آریا جوان - به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان به ایستگاه های حمل و نقل عمومی و نظم دهی ترافیک، اصلاح هندسی تقاطع آیت الله سعیدی – هاشمی انجام و بزودی به بهره برداری می رسد.

شروع محاسبه عوارض ساختمانی بر اساس مرغوبیت مکانی از ۱۲ تیر ماه

آریا جوان - شهر: مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران به شهرداری اجازه داده شده است از تیر ماه ۱۴۰۰، محاسبه عوارض ساختمانی بر اساس مرغوبیت مکانی انجام شود.

ورزشگاه پوریای ولی بازگشایی شد

آریا جوان - ورزشگاه بازسازی شده پوریای ولی طی مراسمی با حضور رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران، شهردار، مدیران شهرداری و رابط شورایاران منطقه ۱۹ و نیز پیشکسوتان ورزشی همزمان با دهه مبارک کرامت بازگشایی شد.

عملیات عمرانی نگهداشت آسفالت در ۲۶۶ معبر

آریا جوان - عملیات عمرانی نگهداشت آسفالت در۲۶۶ معبر منطقه ۲۰ در دو ماه ابتدای سال ۱۴۰۰ در قالب لکه گیری و روکش آسفالت انجام شد.

«آدمک‌های رنگی» فاقد زیرساخت‌های مرمت بود

آریا جوان - ️شهر: معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی تهران در توضیح خبر تخریب مجسمه میدان آزادی گفت: این مجسمه از جمله المان‌های موقتی است که در بهارستان سال ۹۸ در تهران نصب شد و به دلیل نداشتن زیرساخت‌های مناسب نظیر بتن و اسکلت بندی امکان مرمت آن با هزینه معقول ممکن نبود.